Jump to content

Qemu Boot Tester [türkçe]

serhat100
 Share

Recommended Posts

serhat100, 13 dakika önce yazdı:

eski versiyonu kullanıyorsun. yeni lite versiyonu kullanırmısın.

linki değiştim

@neskali bana kalırsa sen zip li dosyanın içindeki oku dosyasına bakmamışsın.

Lite ı da denedim, Onun da okudum, verdiğiniz linkten en son yayınlanan sürümü indirip içini açıp tarifteki gibide yaptım adımları uyguladım ama maalesef hala aynı kaldı beceremedim galiba 😂

Neyse üstad 23 saat öncekini kullanırım problem değil çok teşekkür ederim ilgin için.

Edited by neskali

neskali, 22 dakika önce yazdı:

Lite ı da denedim, Onun da okudum, verdiğiniz linkten en son yayınlanan sürümü indirip içini açıp tarifteki gibide yaptım adımları uyguladım ama maalesef hala aynı kaldı beceremedim galiba 😂

Neyse üstad 23 saat öncekini kullanırım problem değil çok teşekkür ederim ilgin için.

linki yeniledim. 

Please register to see this content.

• Thanks 1

serhat100, 26 dakika önce yazdı:

linki yeniledim. 

Please register to see this content.

Tamam üstad sayende sonunda becerebildim şimdi açılıyor çözdük çok teşekkür ederim gayretin için çok sağol 

Sürekli Masaüstünde sabit mi kalması lazım böyle üstad.?

Başka yerlere taşıyınca C de yani işletim sistemi olan sürücüde bile olsa yine aynı bug a düşüyor da.?

Süreci sıfırdan tekrarlamadan da düzelmiyor.

Edited by neskali
  • Like 1

neskali, 17 saat önce yazdı:

Tamam üstad sayende sonunda becerebildim şimdi açılıyor çözdük çok teşekkür ederim gayretin için çok sağol 

Sürekli Masaüstünde sabit mi kalması lazım böyle üstad.?

Başka yerlere taşıyınca C de yani işletim sistemi olan sürücüde bile olsa yine aynı bug a düşüyor da.?

Süreci sıfırdan tekrarlamadan da düzelmiyor.

Güncelleme ile artık istediğiniz klasörün altına veya hdd nin bölümlerinden birine taşıyıp kullanabilirsiniz.(QemuBootTest.exe programı ile Qemu klasörü aynı yerde olmalı) link yenilendi.  

keyfoagam, Bir saat önce yazdı:

USB için legacy BIOS çalışıyor fakat efi de olmuyor Dosya Hazırlanıyor diyor sadece.

winpe üzerinde yaptığım legacy ve uefi testlerinde normal her iki yöntemde çalışıyor. Kullanan arkadaşlar test yapıp geri dönüş yaparlar ise soruna çözümüne katkıda bulunmuş olurlar. 

• Thanks 2

serhat100, Bir saat önce yazdı:

Güncelleme ile artık istediğiniz klasörün altına veya hdd nin bölümlerinden birine taşıyıp kullanabilirsiniz.(QemuBootTest.exe programı ile Qemu klasörü aynı yerde olmalı) link yenilendi.  

winpe üzerinde yaptığım legacy ve uefi testlerinde normal her iki yöntemde çalışıyor. Kullanan arkadaşlar test yapıp geri dönüş yaparlar ise soruna çözümüne katkıda bulunmuş olurlar. 

Buşekilde sorunsuz açıldı teşekkür ederim.

serhat100, 36 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar sorun çözülmüştür. link güncellendi.

programı test edip geri dönüş ile bilgilendirme yapan arkadaşlara teşekkürler.

C de olduğu sürece sıkıntısız açıyor, Legacy Uefi 2 sini de test etim sıkıntısız açılıyor.

Asıl biz sana teşekkür ederiz üstad.