Jump to content

Crt MonİtÖr Contrast Ayarlari

Chernobile16

Recommended Posts

Öncelikle merhaba arkadaşlar bilmem doğru yeremi açtım konuyu ama bugün çok sinir edici bi durumla karşılaştım ve en güvendiğim pc sitesine yöneldim.Bilgisayarımı sürekli açık tutarım online oyun oynuyorum ve film&mp3&işletimi indirdiğim için yaklaşık 7/24 açık bilgisayarım. Monitörüm daha önce hiç karşılaşmadığım bi şeyle karşılaştırdı beni :D sürekli CONTRAST AYARLARI çıkıyor ve monitördeki düğmelerden de kapatılmıyor bilgisayarım iyi sayılacak türde.:) ama monitörü değiştirmek kısmet olmadı yetiyor bize. :) 17 İnc.Crt eğer bu sorunun çözümü yoksa değiştiriceğim ama değiştirmeden önce size bi danışayım dedim malum öğrenci hali :) yardımlarınızı bekliyorum ... İyi geceler iyi seneler. :)

CRT ler bir süre kullandıktan sonra bu tip problemler verebilir. Bu söylediğin problem tamir edilebilir sanırım. Televizyon tamircileri bu sorunları uygun fiyata çözüyor. Ancak; bu kadar yoğun kullanıyorsan göz sağlığın iyi bir monitör al derim.

• 3 hafta sonra ...
CRT ler bir süre kullandıktan sonra bu tip problemler verebilir. Bu söylediğin problem tamir edilebilir sanırım. Televizyon tamircileri bu sorunları uygun fiyata çözüyor. Ancak; bu kadar yoğun kullanıyorsan göz sağlığın iyi bir monitör al derim.

teşekkür ederim ilginendiğiniz için yeni bir monitör aldım SAMSUNG 22 inç 2233BW gayet memnunum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...