Jump to content

Dvd Ye Yazdirmak

kelebekavcisi2008

Recommended Posts

arkadaslar benim sıkıntım hani bazı programlar vardır bir filmi mp4,avi,mov,wmw gibi film formatlarında HD film olarak yaparız ben bu tür uzantıda yaptıgım filmleri dvd ye çekip dvd oynatıcı ile izlemek ıstıyorum vob dosyası yarattıgı için yaptıgım filmlerın özellikleri degiişirmi yani dvd ye çekebılırmıyım ama yaptıgım sekilde dvd oynatıcısında ızlemek ıstıyorum

Özellikleri derken ne demek istediniz ? Kalitesimi ? Eger ki kalite düşermi diyorsanız hayır düşmez tamamen aynısı olabilir. Tabi siz kaliteyi düşürmezseniz.

Ama bu tip videoları dvd yapabileceginiz mükemmel bir program var çokta basit kullanımı var.

vso ConvertXto DVD4 forumda varmı bakmadım emin degilim bulmazsanız söyleyin upload ederim.

Özellikleri derken ne demek istediniz ? Kalitesimi ? Eger ki kalite düşermi diyorsanız hayır düşmez tamamen aynısı olabilir. Tabi siz kaliteyi düşürmezseniz.

Ama bu tip videoları dvd yapabileceginiz mükemmel bir program var çokta basit kullanımı var.

vso ConvertXto DVD4 forumda varmı bakmadım emin degilim bulmazsanız söyleyin upload ederim.

kardes ben donusturmek ıstemıyom sana soyle dıyeyım HD 1080-50 AVİ veya 1080-24p wmw, vs filmler yaptım ben bunların kalitesı düsmeden dvd ye yazadırabılırmıyım cunki dvd ye yazarken vob dosyası oluyorya

kardes ben donusturmek ıstemıyom sana soyle dıyeyım HD 1080-50 AVİ veya 1080-24p wmw, vs filmler yaptım ben bunların kalitesı düsmeden dvd ye yazadırabılırmıyım cunki dvd ye yazarken vob dosyası oluyorya

Dönüştürmeden direk data şeklindemi yazdıracaksınız? Tabiki yazdırabilirsiniz ama DVD oynatıcınızın desteklemesi lazım sanırım.

Dönüştürmeden direk data şeklindemi yazdıracaksınız? Tabiki yazdırabilirsiniz ama DVD oynatıcınızın desteklemesi lazım sanırım.

mesela 1080-50 hd v.s bunların formatları farklı farklı goruntulerı ve kalıtelerıde farklı farklı sımdı ben dvd oynatısında ızlemek ıstıyorum ve data seklınde atmayacagım ıcın vob uzantı sı yapacak bılıyorsunkı dvd formatınında bır goruntu seklı var 720*480 gıbı yani ben videoları yaptıgımda dvd ye attıgım zaman benim yaptıgım formatlarmı olur yoksa vob dvd formatınamı donusturur kalıtesını

mesela 1080-50 hd v.s bunların formatları farklı farklı goruntulerı ve kalıtelerıde farklı farklı sımdı ben dvd oynatısında ızlemek ıstıyorum ve data seklınde atmayacagım ıcın vob uzantı sı yapacak bılıyorsunkı dvd formatınında bır goruntu seklı var 720*480 gıbı yani ben videoları yaptıgımda dvd ye attıgım zaman benim yaptıgım formatlarmı olur yoksa vob dvd formatınamı donusturur kalıtesını

Siz Blueray DVD imajında yazdırmalısınız HD formatını Blueraylar DVD ler karşılıyor.

converter x to dvd programını yükleyip ayarları ile istediğiniz görüntü ve şekilde dvd oluşturabilirsiniz..

hiç ayar yapmadan sizin işinizi görücektir ama hd filmleri görüntüleri çok net bir şekilde dvdlere yazdırmayı düşünüyorum diyorsanız görüntü işleme seçeneklerini değiştirerek kusursuz görüntüler elde edebilirsiniz..ama hiç ayarsızda istediğinizi bu program yapar sitede mevcuttur dvd işlerinde kullandığım en iyi programdır tüm dizileri o programla set olarak yaptım hiç bir sorunla karşılaşmadım...tavsiye ederim...

tamam işte o olayı nasıl yapacam ben

olay derken programı yükleyip video dosyanızı tutup programa atmanız yeterli sonra en altda dönüştür var ona basıp cdyi takın yeterlidir...normali bu şekilde..

özel ayarlıdan bahsediyorsanız ayarlar bölümünde genel bölümü var oradan yapılıyor detaylı ayarları yapamazsanız yazabilirim ama türkçe olduğundan sorun olacağını sanmıyorum tüm ayarları yüksek kalite ve yavaş derseniz en iyi görüntüyü elde edersiniz..

---------

edit:sanırım yukarıdaki arakadaşa sormuşunuz sonradan gördüm...

olay derken programı yükleyip video dosyanızı tutup programa atmanız yeterli sonra en altda dönüştür var ona basıp cdyi takın yeterlidir...normali bu şekilde..

özel ayarlıdan bahsediyorsanız ayarlar bölümünde genel bölümü var oradan yapılıyor detaylı ayarları yapamazsanız yazabilirim ama türkçe olduğundan sorun olacağını sanmıyorum tüm ayarları yüksek kalite ve yavaş derseniz en iyi görüntüyü elde edersiniz..

---------

edit:sanırım yukarıdaki arakadaşa sormuşunuz sonradan gördüm...

kardes sana zahmet birde bu programı rapid harici bir sıteye eklermısın sımdı full olursa sevınırım cok saol

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...