Jump to content

Windows 7 Rtm By Aesmon Müthiş Birşey Olsa Gerek!

m_tuncer

Recommended Posts

Günlerdir aşağıdaki resimdeki, işletim sistemini arıyorum. Modifiye edilmiş bir işletim sistemi mi yoksa arayüz mü? Malesef aradığım işletim sistemi zannederek değişik dillerde Win 7 işletim sistemleri indirip kurdum fakat hiçbirisi aradığım çıkmadı.

Bu konuda site yöneticilerimiz, değerli üyelerimiz, arkadaşlarımız, bilgisi olan kim varsa yardımlarını bekliyorum.

Yöneticilerimizden özür dileyerek söylüyorum: Çok aradım bulamadım, lütfen konuyu silmeyin, 2 haftadır bulamamam yüzünden hasta oldum.

Lütfen bunun ne olduğunu söyleyin bana. Saygılarımla.

windows_7_rtm_by_aesmon1114.jpg

windows_7_rc2_by_aesmon11.jpg

windows_7_rc1_by_aesmon11-1024x640.jpg

Günlerdir aşağıdaki resimdeki, işletim sistemini arıyorum. Modifiye edilmiş bir işletim sistemi mi yoksa arayüz mü? Malesef aradığım işletim sistemi zannederek değişik dillerde Win 7 işletim sistemleri indirip kurdum fakat hiçbirisi aradığım çıkmadı.

Bu konuda site yöneticilerimiz, değerli üyelerimiz, arkadaşlarımız, bilgisi olan kim varsa yardımlarını bekliyorum.

Yöneticilerimizden özür dileyerek söylüyorum: Çok aradım bulamadım, lütfen konuyu silmeyin, 2 haftadır bulamamam yüzünden hasta oldum.

Lütfen bunun ne olduğunu söyleyin bana. Saygılarımla.

Evet kandırma olabilir, düşünmedim de değil aslında. Görev çubuğu üzerine araç(gadget) eklemişler, burda bi tuhaflık var, bu bir görsel tasarım olabilir. Teşekkür ediyorum. Ama aramaya devam, ya gerçekte varsa, fena mı olur?

Sevgili arkadaşım senın aradıgın ne bır tema nede bır işeletim sistemi

genellikle devianart ta sunulan bu fotolar ınsana heyecan uyandırmakla bırlıktee bazı fotolar tamamen photoshopla yapılmış ,

bazıları ..kullanıcılar tarafından geliştirilmiş fakat sunumu bulunmamakta .. bende bı ara modıfıye edılmıs xp bolumunde bı foto gormustum

benı perişan etmişti fakat sadece perişan oldum oylee yanı sende boşa arama ...bı tavsıye

Windows_Seven_by_idawn1.jpg

Sevgili arkadaşım senın aradıgın ne bır tema nede bır işeletim sistemi

genellikle devianart ta sunulan bu fotolar ınsana heyecan uyandırmakla bırlıktee bazı fotolar tamamen photoshopla yapılmış ,

bazıları ..kullanıcılar tarafından geliştirilmiş fakat sunumu bulunmamakta .. bende bı ara modıfıye edılmıs xp bolumunde bı foto gormustum

benı perişan etmişti fakat sadece perişan oldum oylee yanı sende boşa arama ...bı tavsıye

Windows_Seven_by_idawn1.jpg

eyvallah kardeşim, sağolasın.

Temanın kralı windows7 standart teması, özellikle gadgetlerin istediğiniz yere gezdirilebilmesi çok iyi bir gelişme, gereksiz işlerle uğraşıyorsunuz.

Takdir ederseniz "Renklerin ve zevklerin tartışılamayacağı bir dünyada yaşıyoruz". Herkesin kendi tercihidir, win7 standart teması kötü değil elbette; aksini de söylediğimizi hatırlamıyorum; ama biz birey olarak hep sorgulayan, daha iyisini, daha güzelini, en güzelini arayan, en iyiye mükemmele ulaşmaya çalışan, çaba gösteren varlıklar olarak yaratılmışızdır. Bu insanlığının doğasında vardır.

Var olanla yetinmek, kalıpların içinde sıkışıp etrafa, hayata dar pencereden bakmak insanı diğer varlıklardan farksız hale getirir.

Onun için birtakım farklı arayışlar içine girmenin, girmemizin, sizin belirttiğiniz gibi "Gereksiz işlerle uğraşmak" düşüncesinin yanlış olduğunu düşünüyorum.

Takdir ederseniz "Renklerin ve zevklerin tartışılamayacağı bir dünyada yaşıyoruz". Herkesin kendi tercihidir, win7 standart teması kötü değil elbette; aksini de söylediğimizi hatırlamıyorum; ama biz birey olarak hep sorgulayan, daha iyisini, daha güzelini, en güzelini arayan, en iyiye mükemmele ulaşmaya çalışan, çaba gösteren varlıklar olarak yaratılmışızdır. Bu insanlığının doğasında vardır.

Var olanla yetinmek, kalıpların içinde sıkışıp etrafa, hayata dar pencereden bakmak insanı diğer varlıklardan farksız hale getirir.

Onun için birtakım farklı arayışlar içine girmenin, girmemizin, sizin belirttiğiniz gibi "Gereksiz işlerle uğraşmak" düşüncesinin yanlış olduğunu düşünüyorum.

Görünüşünü çekici ama daha iyi denebileceğini sanmıyorum, hiç de win7 standart temasından kullanışlı birşeye benzemiyor.

• 1 ay sonra...

ben bu temayı hatırlıyorum, bu xp yi vista ve 7 görünümüne çeviren paket programlar gibi bi proram. geçen sene bende senin gibi merak edip arayıp bulmuştum bi yer den ama nerden hatırlamıyorum. indirip kurdum pc ye çok karışıktı ve sistemi çok fazla kasıyodu o yüzden hem kurulumunu hemde programı komple kaldırmıştım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...