Jump to content

Program Ekle / Kaldır Yardım Lutfen :s:s

saameet_06

Recommended Posts

arkadaslar gordugunuz gıbı win 7 32 bit e nero 7 yukledım ancak hata verdı ve ıptal oldu ama doosyaları bu sekılde kaldı orada kaldırmaya calısıoorum kalkmıor acaba bunu burdan temızleyecek bır program fılan varmu bunu oradan kaldırmak ıcın :S:S

adszplx.png

Ccleaner adlı free programı bul kur programı başlat solda araçlar a tıkla orda program gözükecek

ordan onu seç ve silme ad değiştirme ne istersen yap artık program ekle kaldırda görünmez ok!

hemen denıoorum dostum tsk ederm win 7 de calısır deılmı bu program :D

your uninstaller ile kaldırmayı deneyin.Your uninstaller ile kaldırdıktan sonra program files,common files,document and settings klasörlerinde nero dosyalarını da sil.kayıt defterinde nero ile ilgili kayıt girişlerini silmelisiniz.Sonra kurulum yapınız.

windows7 ye ben nero nun 7.10 micro sürümün sorunsuz kurdum ve çalışır durumda.Bilgilerinize.Saygılarımla

hemen denıoorum dostum tsk ederm win 7 de calısır deılmı bu program :D

Evet sitesinden güncel versiyonu indir Google da Priform yaz direk siteden indir ayrıca çok marifetlidir temp boşaltmada temizlikte ve kayıt defteri düzeltmede hatasız iş görür

Msı yi kaldırmaz zaten sadece program ekle kaldırda girdiyi siler yani orda kaldırdığın program hala yüklüymüş gibi görünüyorsa o görüntüyü ortadan kaldırır programı kaldırma işini programı seçip geri yüklemeyi çalıştırla yap olmuyorsa your uninstaller diye verdikleri pro yu kullan

Msı yi kaldırmaz zaten sadece program ekle kaldırda girdiyi siler yani orda kaldırdığın program hala yüklüymüş gibi görünüyorsa o görüntüyü ortadan kaldırır programı kaldırma işini programı seçip geri yüklemeyi çalıştırla yap olmuyorsa your uninstaller diye verdikleri pro yu kullan

evt girdiyi sıl dedıgımde msı kaldırılamıor dedı sonra gerı yuklemeyı calıstıra tıkladıgımda o fotograftakı hata geldı coktu fılan yazıor . your ınstaller ı kullanayım bırde ısallah olur ya :S:S:S tsk ederm

Hiçbiri olmuyorsa program filesten klasörü sil ve bir cleaner ve reg temizleyiciyle sistemi tara temizle klasörü sildiğin için kısayollar geçersiz kalacak ve reg girdileri silinecek bu temizlik için ccleanerle olmazsa adwanced windows çare yi kullan eğer program filesden klasörü silemiyorsan yani erişim engellendi derse adwanced file remover i kullan

Aslında çare tükenmez kesin halledilecek birşey ama eğer nero artıkları yüzünden yeni nero kuramazsan bunu kesin çözmen gerek neronun v9 lite falan kur forumda arama yap katılımsızlardan seç indir kur yorumları oku ve münkünse birisinin win7 de denediği bir tanesini indir

Hiçbiri olmuyorsa program filesten klasörü sil ve bir cleaner ve reg temizleyiciyle sistemi tara temizle klasörü sildiğin için kısayollar geçersiz kalacak ve reg girdileri silinecek bu temizlik için ccleanerle olmazsa adwanced windows çare yi kullan eğer program filesden klasörü silemiyorsan yani erişim engellendi derse adwanced file remover i kullan

tmm. hay allah bu your unınstaller ın lınklerı bende eror verıor

Please register to see this content.

dostum sen cekıp bana maıllle yolayabılırmısın msn adresıme lutfen :S:S saameet_28 et. hot. :S

evt girdiyi sıl dedıgımde msı kaldırılamıor dedı sonra gerı yuklemeyı calıstıra tıkladıgımda o fotograftakı hata geldı coktu fılan yazıor . your ınstaller ı kullanayım bırde ısallah olur ya :S:S:S tsk ederm

Nero'nun sitesinden "Nero General CleanTool"u indirip kullanırsanız sorun kalmaz...

Aşağıdaki bağlantıyla doğrudan indirebilirsin:

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...