Jump to content

Kingston Usb Depolama Aygıtıyla Ilgili Bir Problem

hayrat06

Recommended Posts

KINGSTON usb depolama flaş korumasıyla ilgili problemim var ne dosya yukleyebiliyor nede silebiliyorum "disk koruması yazmaya(yada)silmeye karşı korumalı korumayı kaldırın" diye hata ineltisi cıkıyor

bu arada benlegi ne bicimledirebiliyorum nede format atabiliyorum tek çare sanırım korumayı kaldırmak ama bunun nasıl yapılacagını bilmiyorum nettede araştırdım saglıklı bir bilgi yok bu konuda buradada bir bilgi yok sanırım bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar yardımlarınızı esirgemesseniz sevirim.

resim koyamadım burada benim depo resmilerimi göstermiyor. ama acıklamalar yeterli olacaktır sanırım birde bu konuda nette baktım çok surunu olanlar var.

(flaşı atmam mı gerek)

Benim başıma da geldi.16 gb lık kingston flash belleğe xp yükleyeyim dedim.Mavi ekran hatası almıştım.Sonra flash belleğimi bilgisayardan çıkarttım.2-3 gün sonra takınca biçimlendir uyarısı verdi.Biçimlendirmeyi kabul ettim ama biçimlendirme bitirilemedi uyarısı verdi.Sen misin bunu yapan deyip flash belleği takılı bırakıp xp kurulum cd sini taktım ve xp cd si ile disk bçimlendirdim.Tam dosyaları kopyalarken reset tuşuna basıp yeniden başlattım bilgisayarımı.Bilgisayar açılınca flash belleği hızlı olmadan biçimlendirdim.Şimdi sorunsuzdur.Bunu denemenizi tavsiye ederim.Saygılarımla

Benim başıma da geldi.16 gb lık kingston flash belleğe xp yükleyeyim dedim.Mavi ekran hatası almıştım.Sonra flash belleğimi bilgisayardan çıkarttım.2-3 gün sonra takınca biçimlendir uyarısı verdi.Biçimlendirmeyi kabul ettim ama biçimlendirme bitirilemedi uyarısı verdi.Sen misin bunu yapan deyip flash belleği takılı bırakıp xp kurulum cd sini taktım ve xp cd si ile disk bçimlendirdim.Tam dosyaları kopyalarken reset tuşuna basıp yeniden başlattım bilgisayarımı.Bilgisayar açılınca flash belleği hızlı olmadan biçimlendirdim.Şimdi sorunsuzdur.Bunu denemenizi tavsiye ederim.Saygılarımla

evetr denedim dun flaşın uzerine xp kuruyum dedim onceden bu başıma gelmişti xp kurarken b.sayarda takılı kalmiş flaş suruculuri görmeden flaş gördu bende okeyledi bir baktım flaş gitti o zaman format atmıştım buna format atamıyorum ve xp cd si yukleyemiyorum:)

cayro:

sagol kardeş indirip denerim birazdan birde bunu deneyelim inşallah sonuç alırım.

Please register to see this content.

Şimdi indiri tıklayıp programı indirip kurun sorun çözülür

ne yazıkki cayro bu promramı kullanmak için flas benlegin içinde olması lazım ama flaşa bunu yukleyemiyorum tşk ederim sagol.

Arkadaşım zaten yüklemeyeceksin. Programı çalıştırdıgınızda flash belleginiz takılı olsun. Rarlı dosya içerisindeki exe uzantılı dosyayı çalıştırıp dosyanın korumasını kaldır diyeceksiniz.

Arkadaşım zaten yüklemeyeceksin. Programı çalıştırdıgınızda flash belleginiz takılı olsun. Rarlı dosya içerisindeki exe uzantılı dosyayı çalıştırıp dosyanın korumasını kaldır diyeceksiniz.

anladım ama flaşı bile gormuyor bu program ilk kullanımda tekrar koruma koy dedim sonra gordu "kaldır dedim kaldırdı ama flaş benlekte halen koruma var yani bu programla yapılan bir bir koruma olmadıgı için sanırım bu program bir işe yaramıyor ayrıca bu programı netten dun indirip denemiştim gene olmadı.

sanırım bunun çözumu yok bende anlayamadım bunu kaldırmak için muhakkak başka yöntem olması lazım.

G parted live linux var sistemi onla başlat diski tak ve menüden seçip formatı at bu linux sadece disk biçimlendirmek için yaratılmıştır her türlü format ve biçimlendirme durumda kullanabilirsin bir kenarda dursun

G parted live linux var sistemi onla başlat diski tak ve menüden seçip formatı at bu linux sadece disk biçimlendirmek için yaratılmıştır her türlü format ve biçimlendirme durumda kullanabilirsin bir kenarda dursun

evet bu program yararlı bir program indirdim sagol bir kenara koydum bakalım ama gerçekten iyi bir tek bu flaşa olmuyor sanırım yani "korumayı" kaldırmadı yapılacak birşey kalmadı flaş için neysee.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...