Jump to content

Saçlarımı Nasıl Düz Yapabilirim ?

bomba34

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar benim saçlarım kıvırcık(sinir oluyorum) uzayınca biri bitarafa biri bitarafa gidiyorlar mecburen 3 numaraya vurduyorum yoksa okula saçlar havada gidiyorum :Q bu saçları nasıl düzletebilirim yani kökünden düz çıksın :Q kökünden diyorum çünkü fön çek diyenler olacaktır hergünde fönle uğraşamayacağım için :Q şimdiden teşekkürler..

hocam bu ütü dedikleri bi cihaz var aynen sacları kıvırcık olan bi tanıdıgım yapmıstı bu cihazla yaklasık sacları 3 4 ay düz kaldı ama kökten bi çözüm uygulaman imkansız :Q senin genetiğin kıvırcık ..

kızlar ın kullandığı düzleştirici (ama saç biraz uzun olmalı)var bide sosyete kuaförlerin kullandığı kimysallar var 50-70 tl civarı ydı arkdaş 3 ayda bir yaptırıyodu berberde..bi kaç sene once..sonuşta dna n bu kökten çözüm yok..

kökünden düz çıkmasını istiyorsan kemoterapi tedavisi aldığında saçların değişiyor diye biliyorum.bunu ben hastanede iken bir hasta doktora sormustu.doktor evet olabiliyor değişebilir saçlarınız demişti.Sende demoterapi alarak saç şeklini değiştirebilirsin :Q

kızlar ın kullandığı düzleştirici (ama saç biraz uzun olmalı)var bide sosyete kuaförlerin kullandığı kimysallar var 50-70 tl civarı ydı arkdaş 3 ayda bir yaptırıyodu berberde..bi kaç sene once..sonuşta dna n bu kökten çözüm yok..

micheal jackson ı örnek al bak adam yakışıklılık abidesi oldu ameliyatlarla :Q

adını şimdi hatırlayamadım bir ilaç vardı arkadaşlardan duymuştum onun saçıda kıvırcık saçı kökünden düzleştiriyomuş onu araştır istersen bide bitkilerden bir ilaç yapmıştı içinde ne ararsan olanlardan güzelde kokuyodu saçına sürdüyün müddetçe kıvırcıklığını azaltıyo

Bir forumdan alıntı ama mantıklı bence olabilir diye düşünüyorum :Q

hergün fön öçektiriceksiniz yada benim yöntemi kullanın ben ince bi bereyle kapıyorum saçımı yıkadıktan sonra .kuruyunca yapışmış ve düz bi halde duruyo...şimdilik böyle yapıyorum iyice uzayana kadar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...