Jump to content

Flash Tekliyor

cengo_19

Recommended Posts

arkadaşlar konunun yeri burasımı bilmiorum ama nette flash player çok yavaş işliyor, yavaş derken tekleme yapıor aşırı..face'teki oyunları oynayamıyrm..güncellemesini filan yaptım şu an son sürüm.internet hızı 8mb başka yerde de denedim hiç bi değişklk olmadı..laptop kullanyrm amd turion çift çekrdk 3 gb..ekran kartı 256 mb..vista..lütfen bi yardım edin.???

fazla oynarsan kafayı yer tabii.

bilgisayarındaa güzel bir temizlik yaparsan birde yeniden başlattığında tekliyormu.

fazla oynamıyorum daha doğrusu teklemeden sıkılıp kapatıyorum..temizliğini yapıyrm..birde sayfayı kapatınca kendi otomatik silio..açılırken bi problem yok takılmadan açılıo..

p4 vs gibi işlemciniz var ise internet explorer yada firefox kullanıyor iseniz.malesef bu sorunlar oluyor.

ama google chrome ile izlemeni tavsiye ederim.Ve film izlerken ek gereksiz programlarını kapa.İşlemcin yetmiyor.

p4 vs gibi işlemciniz var ise internet explorer yada firefox kullanıyor iseniz.malesef bu sorunlar oluyor.

ama google chrome ile izlemeni tavsiye ederim.Ve film izlerken ek gereksiz programlarını kapa.İşlemcin yetmiyor.

amd turion x2 çift çekrdek 2ghz buda yetmiosa flash'a yazık bu teknolojiye...

amd turion x2 çift çekrdek 2ghz buda yetmiosa flash'a yazık bu teknolojiye...

bende amd turion 64 var yetmiyor.

google choreme ile dene.

Birde sadece ondan başka işlemcini yoran birşey var ise olmaz.

istersn filmi açtığında bak bakalım görev yöneticisinden yüzde kaç işlemci kullanıyor.

bende amd turion 64 var yetmiyor.

google choreme ile dene.

Birde sadece ondan başka işlemcini yoran birşey var ise olmaz.

istersn filmi açtığında bak bakalım görev yöneticisinden yüzde kaç işlemci kullanıyor.

görev yöneticisnde bulamadım ya işlemciyi yorsa diğer sayfalarda tekleme yapar..sayfalar arası geçiş yavaşlar vs...google chrome işe yaradı teşkrler...şuan hızlı olmasada orta derecede şimdilk yeter bana;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...