Jump to content

Yeni Yılınızı Nerde Kutladınız?

hocaz_53

Recommended Posts

Herkeşe Mrb

Öncelikle konuyu ben açtıgım için ilk cevap benden

------------------------------------------------------------------------------------

Yeni Yılı(2010) Evde ailemle kutladım hersene genelde evde olurum...

ama dışardada kutlamak isterdim....

Yeni Yıla BKM Çok Güzel Hareketleri ve ibo showla girdik...

------------------------------------------------------------------------------------

Evde :D Girer girmez bereket yağdı :) Kızlar uyutmadi bir türlü :( Bugün cuma olmasaydıııııı...

Neyse. Televizyondakiler güzel olunca evde kutlamak daha iyi oluyor :)

İlla kutlamak gerekmez ama yeni bir yıla girmenin sevincinden dolayı bişeyler yapılabilir. Ben geçen sene arkadaşımın evinde pc başında yeni yıla girerken bu sene kendi bilgisayarım başında TNC de yeni yıla girdim :D Gerçi dışarda arkadaşlarla planımız vardı ama olmadı. Başka bir gün yine toplanır görüşürüz dedik bu seneyi evde geçirdik hepimiz. İnşallah hayırlara vesile olur bu yeni yılımız...

'Yeni yıla nasıl girersen öyle gider' sözü, Hayata yeni bir başlangıç yapmak için yeni bir yılın gelmesini bekleyenlerin uydurmasıdır.

Yeni bir başlangıcı her an yapabilirsiniz.

Benim gibi..

'Yeni yıla nasıl girersen öyle gider' sözü, Hayata yeni bir başlangıç yapmak için yeni bir yılın gelmesini bekleyenlerin uydurmasıdır.

Yeni bir başlangıcı her an yapabilirsiniz.

Benim gibi..

Aynen katılıyorum.. İnşallah yeni başlangıçlara vesile olur. Hayatım boyunca gördüğüm en kötü 1 yılı geçirdim 2009 da. Bu sene Allahın izniyle iyi geçer inşallah.

yanı bende sıradan bır gunmus gıbı aılemle beraber kutladık tombala oynuyorduk burada havayı fısekler atılırken

cekılıs yapıldıgında bana cıkmayınca bıraz kızmıstım :D:(

Kutlamadım ! Yeni yıla nerde girdin dersen evde bilgisayarımın başında V.S ( Victoria Secret ) güzel vakit geçirtti :D kola & çerez okadar sonrada SRO ( Silk Road Online ) a bağlanmayı denedim giremedim sıkıldım kapattım uyudum :(

benim yılbaşım sanırım 16 aralık olması lazım.tam hatırlamıyorum.(hicri yıl başı müslümanların yeni yıl günü) ozaman namaz kılrak, dua ederek kutladım.dün ise bilgisayar başından kalkmadım.:D

Kutlamadım ! Yeni yıla nerde girdin dersen evde bilgisayarımın başında V.S ( Victoria Secret ) güzel vakit geçirtti :D kola & çerez okadar sonrada SRO ( Silk Road Online ) a bağlanmayı denedim giremedim sıkıldım kapattım uyudum :D

Victoria Secret güzel vakit geçirttiriyor insana :D

valla ben alışıyrdum hostu istanbuldan denizlideki datacenter'a taşıdık onunla uğraşıyordum hiç bir faaliyet yoktu bende gerçekten yoruu bi gündü bide müşteriler arıyor site niye kapalı diye oysa tüm müşterilere SMS atıldı offf hatırlamak bile istemiyorum ya :S

vallaha aksam evde 8 gibi ark la rakı ıcmeye basladık bıttı 10 -11 gibi bitti yattım uyudum :D

:D

bilerek mi yaptınız yoksa kendinizi kaptırdınız mı

bende kutlama yaptım bencede sıradan bir gün yıl içinde bir gün ayarlarsınız o gün bir masa donatırsınızı içinde herşey olan bir masa başlarsınız arkadaşlarınızla,eşinizle dostlarınızla vs öylede olur yani illede 31 aralık-1 ocak mı hayır bence 31haziran-1 temmuz en iyisi yazın tam ortası...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...