Jump to content

Power Supply Hakkında....

savcun58

Recommended Posts

Arkadaşlar ankarada bir bilgisayarcıdan bilgisayar aldım. Ama benim aldığım Pc nin power supply 350 watt. kasa Asus...

Ancak bilgisyarcı bana onun gücünün düşük olduğunu söyledi ve elindeki exper kasasına ait power supply i önerdi. Onda da 300 watt yazıyordu, ama asusun power supply sine göre çok güçlü oldugunu söyledi. Hakkaten asusun kine oranla ağır ve fanı felan biraz daha iyiye benziyordu.

Asusun powerına 35-40 lira, experinkine 100 lira dedi. Ne dersiniz, değiştireyimmi?

bende git bilindik bir marka nasıl olsa çıkacak cepten bir 100tl,hem aklına yatar hemde pişman olsan bile kendim ettim kendim buldun dersin

ama bundaki pişmanlık farklı olur,bile bile gibi markası neymiş öğrendin mi

kardeşim bende 450 what power suply var birde 350 what cooler master power suply var :) ama cooler master power suply tercih ederım neden dersem belkı arkadaslarımız farketmıslerdır zamanla power suply ıcınde toz bırıkr ve ıcını actıgınız zaman KONDANSATÖR lerin şişkinliğini farkedersiniz ama tanınmış markalar örnek cooler master , thermaltake önerimdir 600 what al 10 yıl arkana bakma

dostum oncelıkle pc nın ozlellıklerını yazarsan bızde ona gore al veya alma veya baska bı power onerırız sana ok :Q rastgele onermemız abes olur

Bilgisayarın özelliklerini yazmak, yani donanımı listelemek uzun iştir.

Doğrusu: aşağıdaki bağlantıları kullanarak gerekli wat'ı hesaplamak ve bunu üstüne voltaj düşüklüğü, uzun süreli kullanım vb. güvenlik payı olarak % 20~30 eklemektir.

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...