Jump to content

13. Dakika

imaginary

Recommended Posts

Slm Arkadaşlar Benim Sorunum Bir Adet İnstalltips İle Program Yaptim Boyutu Biraz Büyük Oldu Sanal Makinada Denedim Güzel Calişti Sonra Sag Tik taki Klasöre cıkart Seçeneklerini Falan Kaldirayim Dedim Tekrar Denemeye Kalktim Exe Dosyası 13. Dakikada Devreye Girecegine 10. Dakikada Devreye Girdi 10. Dakikada Devreye Girdigi İçin Program Kurulumu Bitmeden Xp Kurulumunu Bitirdi Haliyle Programda Kurulmadı Önerebileceginiz Baska Yöntemler Varmı Bir Sorayim Dedim Bende Yardim Edenlere Simdiden Tesekkür Ederim...

Önemli:

1.) Sfx Arsivlerine Tıklayınca Calişacak Yalniz Sag Clickten Klasörecıkart V.B Gibi Winrarın Kısayollarına Baş Vurunca Sifre İsteyecek Sekilde Ayarlaya Bilirmiyiz...

2.) Hazırladıgımız Sfx Arsivlerini 13. Dakika Degilde Başka Dakikalarda Kurdurabilirmiyiz...

Öncelikle Forumda Sadece Blackman Yok bunu Bil.Ha yardımı ondan istiyorsan Blackmanı bekleyeceksin Sanırım.Ha bide bu sorunu sadece Blackmana Soruyorsun Ö.m de atardın Burda kuru kalabalık oluşturma :download1:

Konuyu Baştan Okuduysan Slm Arkadaşlar Diye Başlıyor Haklısın Soruyu Blackman'a Soracak Olsaydim Pm Atardim Ama Sadece Blackmana Sormuyorum Bilen Herkese Soruyorum Sadece Blackmanada Bir Msj Bırakayım Dedim Ama Sana Ne Oluyorsa Hemen Ordan Zıplıyorsun Soruyu Sana Sorunca Bana Xp İle İlgili Soru Sorma Diyorsun Madem Niye Benim Konuma Karısıyorsun...

Forum İçinde Tartışma Konusu Acıyorsun Hiç Yoktan... Yazık....

arkadaşım eğer bu soruyu blackman e soruyorsan p.m at. ama herkese soruyorum diyorsan "Nerdesin Blackman Yardım Et" yazısını kaldır.

ayrıca neden 10. dakikada devreye girsinki :) hatalar senden kaynaklanıyor. bu güne kadar hiç böyle bişi ile karşılaşmadım. tüm katılımsızlarımda installtips yöntemini kullanıyorum ^_^

ayrıca neden sağ tuştaki özellikleri kaldırmak istiyorsun bırak kalsınlar. çalınmasın diyorsan orası ayrı. eğer böyle düşünüyorsan paylaşım yapma...

Program yine 13. dakikada başlamıştır.Ama ondan önce ekli olanlar varsa çalışması onun için 10.dk ya kalmıştır.Programlarının komut bölümüne sadece start komutu verme start /wait le çalıştır ki programbaşka bir programı beklesin.Böylece windows kurulurkende program kapanmadan kurulum bitmez.Ayrıca sağ tuştaki özellikleri kaldırmayı doruk101 in anlatımından bak.Yada sfx e şifre koy.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...