Jump to content

Flash Bellek Imaj Alma

dcetin

Recommended Posts

grundig netbookla verilen içinde bilgisayarın imajı olan 2gb lık flash belleğin imajını alarak yedeklemek istiyorum. fakat bir türlü beceremiyorum. acronisle imajı alıp 8 gb lik kingston marka falash bellege yükledim. ve bilgisayara takıp usb ile ile başlatıyorum fakat bilgisayar yükleme yapmıyor. sadece ekranda "diski çıkarın veya devam etmek için başka bir tuşa basın" ibaresi çıkıyor. başka tuşa basıncada bilgisayar normal açılıyor. acaba nerde yanlış yapıyorum.

ben size bir yöntem önermiştim siz neden flash belleğe almaya çalışıyorsunuz imageyi ki bırakın herşey pc de kalsın f11 e basıncada geri yüklensin flash bellekler hardiskten yavaştır ve sorun çıkarabilir imageyi ona alsanız bile yüklerken problem yaşayabilirsiniz suan yeni çıkan nebook ve laptop veya masaüstü pclerde de size gösterdiğim yöntem kullanılmakta

ben size bir yöntem önermiştim siz neden flash belleğe almaya çalışıyorsunuz imageyi ki bırakın herşey pc de kalsın f11 e basıncada geri yüklensin flash bellekler hardiskten yavaştır ve sorun çıkarabilir imageyi ona alsanız bile yüklerken problem yaşayabilirsiniz suan yeni çıkan nebook ve laptop veya masaüstü pclerde de size gösterdiğim yöntem kullanılmakta

yedeği aynı netbooka sahip başkasına vermeyi dşünüorum. sizin dediğiniz yöntemi kendi netbookumda uygulamayı düşünüyorum...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...