Jump to content

Sistem Değiştirme Lütfen Yardım.....

LTFX

Recommended Posts

selamlar arkadaşlar benim anakart ASUS P5S800- VM ben bu anakarta uyum iyi bir işlemci ve iyi bir ekran kartı düşünüyordum malum agpolduğu için bu konularda biraz zorluk çekiryorum şu an işlemci celeron ekran kartıda raedon 600 ati ... elimdeki bu bilgisayarı anakartını değişytiemden nasıl iyi bir hale getirebilirim şimdiden teşekkürler

haklısın arkadaşım yeni alıcam zatende yazın durumum müsait olucak işte bende yaza kadar da olsa biraz daha iyi bişey istedim örneğin pes 9 kaldırıyor oynuyorumda ama hafif bir perdelem olyo karambol pozisyonlarında en azından onu giderevilmem için ne yapabilirim..

haklısın arkadaşım yeni alıcam zatende yazın durumum müsait olucak işte bende yaza kadar da olsa biraz daha iyi bişey istedim örneğin pes 9 kaldırıyor oynuyorumda ama hafif bir perdelem olyo karambol pozisyonlarında en azından onu giderevilmem için ne yapabilirim..

sana tavsıyem 2. el e yonelmen hem daha az para harcarsın o anakarta verıcegın her para zarardır :) nerde oturuyorsun sen ??

ben sivasta öğrenciyim dostum işte özel evde kalıyoruz burdada vakit geçmiyor:) ikinci el tabiki olabilir öğrenci adamız sonuçta sen önerilerini filan yaz sonuçta haklısın bu karta ne yatırsam zarar ama işte şu an için buna muhtacız:) yaza kadar en azından...

çok teşekkür ederim dostum ya valla allah senden razı olsun...:)

Please register to see this content.

bunu ikinci elini diyorsun dimi ortam

aynen dostum saphırre ııdır tabı bu sıfır bulabılırsen 2. el al cpu da o dedıklerımden al burda konu ac alınık core 2 duo e 4400 veya 4500 die belkı cıkar :)

tekrardan teşekkür ederim dostum bu siteyi bu yüzeden seviyorum :) bu arada ltf_87Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com ekleme istersen konuşuruz öyle işte tekrardan saol..:)

tekrardan teşekkür ederim dostum bu siteyi bu yüzeden seviyorum :) bu arada ltf_87Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com ekleme istersen konuşuruz öyle işte tekrardan saol..:)

Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız . :) gibi bir ıbare engellıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...