Jump to content

Windows 7 Ekran Kartı Ve Camera Hatası

asina

Recommended Posts

arkadaslar lenovo n100 laptop kullanıyorum xp'de ekran kartını harıcı 512 mb goruyor win 7'de paylasımlı 1279 mb goruyor neden acaba bilgisi olan varmı ayrıca frisbiy-106 camera yı da win 7 de tanıtamadım yardımcı olurmusunuz?

Ekran kartı belleğine sistem belleğinden paylaştırılması bir sorun değildir.Vista ve Win7 nin bir özelliğidir.Ekran kartın paylaşımlı olsa da olmasa da windows RAM den ekran kartına belli bir miktarı paylaştırıyor.Yani bu işletim sisteminin bir özelliği.Sanırım Aero arayüzü için bunu yapıyor.Bu paylaşımı iptal etmenin yolu var mıdır, açıkçası bilmiyorum.

Ekran kartı belleğine sistem belleğinden paylaştırılması bir sorun değildir.Vista ve Win7 nin bir özelliğidir.Ekran kartın paylaşımlı olsa da olmasa da windows RAM den ekran kartına belli bir miktarı paylaştırıyor.Yani bu işletim sisteminin bir özelliği.Sanırım Aero arayüzü için bunu yapıyor.Bu paylaşımı iptal etmenin yolu var mıdır, açıkçası bilmiyorum.

eyvallah dostum bilgilerin için tesekkur ederim ben leptobu yenı aldım acaba kandırdılarmı benı dıye bır an tereddude dustum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...