Jump to content

İndirme Ve Internet Hızı Sorunu

bomba34

Recommended Posts

Mrb Arkadaslar Benim sorunum İndirme Ve internet Hızı sorunu İlk önce indirmeyi söylim arkadaşlar ben bi oyun indirirken internet ışığı hızla yanip sönüyordu yani indiriyorken şimdi aralıklarla yanıp sönüyor 10 mb aşırı derecede zor indiriyor free download manegerde 0 Kb da gösteriyor Normal internet exploperden indirirken 24 veya daha düşük bi hızda indiriyor faturada normal indirme hızım 800 kb ama şimdi neden böyle olduğunu anlamış deyilim Lütfen yardim ederseniz Sevinirim =(

ilk aklıma gelen internet sağlayıcının hatlardında olan problemlerden kaynaklanıyor olabilir. hangi net i kullanıyorsan müşteri hizmetleri ile bi görüş . modem e bi reset at . indirmeye yardımcı programlar kullan. birde hangi tarifeyi kullanıyorsun ? normalde 1 mb olması lazım ama sen 800kb dan bahsetmişsin. hız larda net sağlayıcının muhakkak bu hızdan dürekli indirecksiniz diye bir tahahütü olmamısdır sanırım. bnce internet saglayıncından kaynaklanan birsey bu...

ttnet müsteri hizmetlerini bir ara onlar yardımcı olur. Benim işlerimde şu sıralar 100 kb indirme yapıyor. Daha önce 800 kb kadar çıktığını biliyorum. Bir ara sorun olmuştu. Modem gidip geliyordu. müşteri hizmetlerini aradım. Onlar hızı 8 mb olunca sorun oluyor diye 2 mb sınırladılar. Bir senedir problem yok. Ama 1 mb indirmek canımı sıktı. Bu hafta içinde ilimizdeki arıza bakan arkadaşların yanına gittim (ttnet). Bilgisayardan baktılar değerleri gayet güzel yalnız 2 mb sınırı koymuşlar. Bende kaldırım dedim. Bir gün sonra işyerime gittiğimde 4-5 mb lerde indirme yapabildiğimi gördüm. Çok sevindim. Arızayı bir ara arkadaşım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...