Jump to content

Pcde Boş Boş Oturdugunda Yenile Yapanlar :)

quadcore

Recommended Posts

sağ tıklayınca bilgisayar tepki vermiyorsa eğer, kişi gidip ek ram almak isteyebilir. lakiin eğer ki kullanılan ram eski ise anakartı da değiştirmek gerekir. anakartı değiştirince ekran kartı filan da alın bari... derken sağ tıklayıp bilgisayarınızı yenilemiş olursunuz.

demek ki neymiş, bilgisayar tepki vermiyorsa reset atmak gerekirmiş öncelikle.

günlük hayattaki yansıması elleri yıkayıp durmak olan eylem.*

vaktinde internet kafelerde geçirdiğim saatlerin bana hediyesi olan bir türlü kurtulamadığım hastalık.soranlara da bir türlü açıklayamam ne amaçla yenileyip durduğumu aslında bende bilmem...

paranoya belirtisidir. ulan acaba benden habersiz bişey mi oluyor, yenileyeyim de son hali görünsün!

boş bakkalın taşak tartma hastalığı* veya işi bilmeyen çavuşların ******ünü avuçlama hastalığına* benzer bir durumdur...

menüden yenile seçeneğini kaldırmak için o registry senin bu registry benim dolaşıp durduğum, sonunda kaldıramadığım ve en sonunda bana, sen çok yaşa kde, iyiki varsın gnome, büyüksün xfce dedirten pis ve kaka alışkanlık.

macintosh a geçince f11 ve cdrom tuşu oynama hastalığına dönüştü.

(bknz. tövbe tövbe)

f5 tuşuna basmanın panzehir olduğu söylenen hastalık.

(bknz. boş kalınca dir cls yazmak)

bir nevi can sıkıntısı giderme taktiği.

iş yapılması gereken bir zamanda, ne yapsamda işten kaytarsam deyipte, kaytarınca ne yapacağına karar verememe boşluğunda olma durumu istemsiz hareketi.

salakça bir düzen hastalığı.

yolda yürürken çizgilere basmama takıntısının sanal hali.

f5 e basmanın hiç bir zaman yerini tutamadığı garip alışkanlık.

istemsiz bi şekilde günde yaklaşık 1500 kere yaptığım hareket

sözlükteki yansıması bugün tuşu olan eylem.

insanda sanki bilgisayar bir silkeniyor da rahatlıyor havası yaratan bir etkiye sahip hastalıktır..en azından öyle bir psikoloji

bir değişiği ise monitöre degauss yaptırmaktır..

kayıt sezonunda otomasyona sövmenin anatomik bir yansıması olarak gerçekleştirilen eylem.

ileride daha da ciddi boyutlara ulaşabilecek önemli bir hastalıktır. takip eden evrelerde "sağ tıklayıp kopyala-yapıştır yapma" dediğimiz hastalık ortaya çıkabilmektedir. ilginç olan ise kimi vakalarda hastalıkların sıralaması tam tersi olmaktadır.

cep telefonunda da tuş kilidini açıp kapama şeklinde yansıması olan olaylar silsilesi.

pc ortamında gözle görülür bi yansıması olmayan ender fonksiyonlardan olması hasebiyle sıkça cesaret edilebilen zararsız ve sinir bozucu alışkanlık.

tesbih çekmek gibi bişey...

yapıldığında pc nin daha iyi bir hale geleceğini düşündüren gereksiz eylem, alışkanlık

bilgisayarda yeni bi işleme geçmeden önce yapacağını unutup,hatırlamaya çalışırken biraz panikleyip,mouse'ın da o sıra elinin altında bulunmasından kaynaklanan istemsiz kaz hareketi.

farklı bir versiyonu olarak ta sol tuşa basılı tutup ekranda dörtgenler açmaya çalışmakta vardır.

yazıları maus'la seçerek okuma hastalığının bir değişik versiyonu gibi bişeydir.

yavaşlayan bilgisayarı böylelikle hızlandırdıklarını düşünen manyaklardır.oyun oynadıktan sonra veya bi program açtıktan sonra masaüstüne gidip bu eylemi yapmadan rahat edemezler.bu yöntemle bilgisayarının hızlandığını düşünüp rahatlarlar.

hani teşekkür göremedim :lol::Q

Ekşi sözlükten entry yapıştırdın diye teşekkür mü edelim?

tmm bunu bilmeyen insanlar var herkes senin gibimi 'sk8er_boi' hem teesüf ederim

konuma böyle yaklasman hiç hoş degil

tnc severligimi kaybettim bak yıkıldım vallaha :S

yani sözlerim tmm eski olabilir ama böyle yaklasman yanlıs :s

bir admin olarak ve aktif üyeligmle bilmiyorum yani yakısıtıramdım :lol:

yıkıldı tnc duvarlarım :s

• Administrator
tmm bunu bilmeyen insanlar var herkes senin gibimi 'sk8er_boi' hem teesüf ederim

konuma böyle yaklasman hiç hoş degil

tnc severligimi kaybettim bak yıkıldım vallaha :S

yani sözlerim tmm eski olabilir ama böyle yaklasman yanlıs :s

bir admin olarak ve aktif üyeligmle bilmiyorum yani yakısıtıramdım :download1:

yıkıldı tnc duvarlarım :s

Ben bu konunun ekşi sözlükte olduğunu bilmiyordum. Mesajı okurken (bkz:) gibi yazıları görünce ekşi sözlük formatı olduğunu anladım.

Hiç olmazsa konunun altına ekşi sözlükten alıntıdır yazabilirdin.

Ayrıca ben birşey söyleyince tnc severliğin niye kayboluyor? TNC Ben değilim veya herhangi bir üye değil. Benim tek yorumumla olmamalı bunlar.

Ben bu konunun ekşi sözlükte olduğunu bilmiyordum. Mesajı okurken (bkz:) gibi yazıları görünce ekşi sözlük formatı olduğunu anladım.

Hiç olmazsa konunun altına ekşi sözlükten alıntıdır yazabilirdin.

Ayrıca ben birşey söyleyince tnc severliğin niye kayboluyor? TNC Ben değilim veya herhangi bir üye değil. Benim tek yorumumla olmamalı bunlar.

yok ben sadece zoruma gitti yani oyle neyse sorun deqil unuttum bilene...

:download1:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...