Jump to content

Windows 7 De Oyunlar Kasıyor

Konohali

Recommended Posts

arkadaşlar masaüstüde xp de oyunlar rahat oynayabiliyordum 7 kurdum performans süper xp den daha hızlı ama oyunlarda düşük fps oynuyom yardım son driver kurdum palit 9500 gt 1 gb ekran kartı 3 gb ram şuan windows 7 update paketini indiriom updateler düzelirmi

oynadığınız oyunların grafik yamalarını arayın oyun grafikleri uyumsuz olabilir yada oyunun başka bir versiyonu varsaonu yükleyin win 7 yi şöyle tabir edelim wın 98 iyi milenyum kötü xp iyi vista kötü demekki wın 7 iyi ye geliyor ozaman güzel sistem :lol:

• 3 hafta sonra ...
oynadığınız oyunların grafik yamalarını arayın oyun grafikleri uyumsuz olabilir yada oyunun başka bir versiyonu varsaonu yükleyin win 7 yi şöyle tabir edelim wın 98 iyi milenyum kötü xp iyi vista kötü demekki wın 7 iyi ye geliyor ozaman güzel sistem :p

kafan ne kadar güzel senin :good:

Aksine ben oyunlarda win7den daha fazla performans aldım grafiklerde de bir kalite artışı oluyor.

Bu yorum windows 7 kullanıcılarında büyük yankı yapacak :good:

Gerçekten bu sistemde oyun oynarken kasmalar görülmesi ilginç.Grafik ayarlarından çözünürlük boyutunun 1028X768 oldugundan emin ol ayrıca düşük modda yani LOW modunda oyunlarını oynamanı tavsiye ederim.

• 4 hafta sonra ...
Bu yorum windows 7 kullanıcılarında büyük yankı yapacak :)

Gerçekten bu sistemde oyun oynarken kasmalar görülmesi ilginç.Grafik ayarlarından çözünürlük boyutunun 1028X768 oldugundan emin ol ayrıca düşük modda yani LOW modunda oyunlarını oynamanı tavsiye ederim.

Arkadaşın dediği doğru. Windows 7 (64 bit Ultımate) Call Of Duty modern warfare 2/ vede diğer oyunlarda kasma yaşanıyor.özellikle sıcak çatışmalı sahnelerde dahada bir oynanmaz hale geliyor.Windows Xp deki oynadığım çözünürlük vede ayarlarla oynuyorum. ekran kartım 8800 gt win7 driverını özellikle kurdum.gpu sıcaklığını özellikle kontrol ettim.Windows 7 nin masaüstü performansı xp den daha iyi verimli, kullanışlı fakat oyunlarda ise durum değişiyor. aksini idda etmek yanlış olur böle bir sorun var. çözüm üretebilmek en doğrusu

• 6 ay sonra...

Şimdi bişey diyeceğim forumdaki adminler kizmasin... içine ederim ben böyle işin...niye derseniz?... gidip milyarlarca para harciyalim mükemmel makinalar dizelim ne hevesle kuralım oyunları herşey en düşük düzeylerde oynayalım... ne tadı ne anlamı kaldı ?

bugün bende Core i7 işlemci 4 gb ram - 1 gb paylaşımsız nvidia ekran kartı 1 tb hdd olan bir makinada win7 ye gta IV kurdum öküz gibi çalıştı ???

hadi peki bundan daha iyi olacağına inandıgınız perakende üretimde satılan daha iyi makina varsa söyleyin? peki biz daha ne yapacağız ki bu oyunları yüksek çözünürlükte ve yüksek grafik detaylarında oynayacağız ? ,

her kulaktan bir ses çıkıyor arkadaşlar... bu kapitalist sistem sürekli sömürgeyi dahada semizleştirmemiz için elinden gelen puştlugu yapıyor ve devam edecektir... bugün win7 yi kaldırma kararını aldım... ve microsoftada yumdum gözümü açtım ağzımı diyecek sekilde kullanıcı yorumu gönderdim.

artık xp sp3 üzerinde kanaatim sabit kalacaktır... sizlerde eğer sistem gereksinimleri yetersiz diye aldatılmak ve bunları yaptığınız milyarlarca parayi harcadiginiz halde halen bir verim alamiyorsaniz birakin gitsin...

oyunlara gelirsek. onlarda donanım üreticileriyle anlaşmalı çalışıyorlar. sistem gereksinimlerini yükseltmek ve dahada harcamalar yaptırmak için.... daha ne dolaplar dönüyor anlatmakla bitmez.... hepinize saygı ve sevgiler... sözlerimden alınıp incinmeyin. bütün hıncım ve kızgınlıgım bu kapitalist sisteme ve sömürgeye karşı... sizde duyarlı olun ve kendinizi alet ettirmeyin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...