Jump to content

Windows 7 Mart 2010 Kapanacak

doncaster

Recommended Posts

7 martta kapanacak olanlar deneme sürümü kullananlar beta windows7 yi kullananlar bunlar kapatılacak.bir orjinale geçeli ooohhooooo cok oldu boş ver kapatsalar bile acarız sen canını sıkma

yaw hocama dedim windows 7 etkinleştirme araçları filan temizleyecekmişler bu temizleyenler orta seviyeli insanlar mış

• Editor
yaw hocama dedim windows 7 etkinleştirme araçları filan temizleyecekmişler bu temizleyenler orta seviyeli insanlar mış

Windows 7'yi temizleyenler orta seviyeli insanlarmış demek ne demek, hocanız ne demek istemiş bu cümlesiyle? ben anlamadım...

• Editor
bizim hoca öğrencileri windows 7 satmaya çalışıyor 70 liradan kutulu değil ama hocam kutulumu dedim bana söyle bi cevap verdi kutuyu microsoft al dedi

sizin hoca çok akıllımış :clapping:

bilmeyen adam gider 70 liraya alır, iki gün sonra da kullandığı key bloke olur, bilen adam da ya kutulu alır, ya da biosunu modlar... :good:

Windows 7'yi temizleyenler orta seviyeli insanlarmış demek ne demek, hocanız ne demek istemiş bu cümlesiyle? ben anlamadım...

microsoft pro insanları bu iş için tercih etmiyorlar onların bi alt seviyesinde olan insanlara yaptırıyormuş

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...