Jump to content

Windows 7 Sistem Dercelendirme Puanlarınız Buraya!

Ultimatefe

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply
Hard Disk'in kaç gb olması gerekiyor en yüksek puan için..Sinirimi bozdu..

HDD konusuna bir ara kafayı bende takmıştım ve gidip bir 74 GB 10000 Rpm dönüş hızı olan Western Digital Raptor aldım,hiçbir farkı yok alınan puanda.5.9 aldım yine.Hdd nin ne dönüş hızı,ne cevap verme hızı ne bilmem ne,değişmiyor.

Yukarıda internetten bulupta eklenen resimdeki Hdd nin hangi marka olduğunu çok merak ettim doğrusu.Zif Drive olsa 30 GB falan olur,119 gb toplam yazıyor,ilginç olan şu:120 gb olsa 119 toplam göstermez,160 gb olsa 148 gb falan gçsterir,yani adam değişik bir hdd kullanıyor demek ki ve 7.2 almış.

Kısacası bildiğimiz Hdd ler ile senin 5.9 dan fazla puan alman imkansız kardeş.Boşuna kafanı da takma değişmez o puan.

Bu arada sistemin güzel olmuş,benim sistemle arasındaki farklar bende ekran kartı olarak GTX 260 var,ramlrimde 6 gb.

Güle güle kullan,i5 in tadı da bir başkadır. :lol:

120 GB olacak diye birşey yok ki 119 GB görünüyor diye.Atıyorum; 500 GB'dır.Bölümlere ayırmıştır.O şekildede olabilir.

Sistemi iyi topladık bakalım..Uzun süre kullanabilmek için.4 GB Ram yeterli gibi şuanda.i5 gerçekten güzel işlemci.Tavsiye ederim.

nasıl iş bu yaw bende intel i7 965 3.20 cpu corsair 6 gb ram gtx 295 ekran kartı 300 gb 10000rpm wd var yine 5.9 alıyom

herhalde 32 bit oldu içinmi

Alakası yok arkadaşım bende 32bit kullanıyorum 7.3 puan verdi sistemime işlemci falanda seninkinden düşük

intel Quadcore 2.8 12mb cache 4gb ocz performans kit ram gtx 260 ekran kartı 1TB 7200rpm sg var

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...