Jump to content

Mkv Den Dvd Rip Yapma

canpolat11

Recommended Posts

arkadaşlar bende 1080p lik dual sesli bir film var ben bunu sadece tek sesli olarak(türkçe) riplemek istiyorum dvd rip şeklinde olacak yani boyutu düşürmek istiyorum biliyorsunuz ki 1080 p her pc de açılamyabilir tabi pc nin özelliklerine bağlı bunu nasıl yaparım şu an araştırıyorum ama yanlış yapabilirim belki yardım ederseniz sevnirim.saygılar

Arkadaşım konu başlığında mkv'den DVD rip demişin MKV benim bildiğim boyutu küçük Filmlerdi Son zamanlarda deişmediyse MKV rip deilse eğer.Ayrıca Ses dual demişin Şimdi Sana şunu öneririm MKVmergeGui indir Kendi Sitesinden, filmi ADD de göster Biraz bekle eklendiğinde ses-görüntü ayrı ayrı çıkar muhtemelen 2 ses çıkar ekranda biri türkçe dieri herneyse yanındaki kutucuklardan istemediğin ses türünü çıkar en altta muxing var ona tıkla .Filmi kaydettiği yer belgelerimdir yoksa deiştir kafana göre 2.si Eğer Film ripleme konusunda Merge Gui öneririm googla yaz resimli anlatımları Vs çıkar ama baştan sölim updateleri uzun zaman alıyo 1-2 saat felan sonra o resimde anlatılanları 1-1 yap.Yok ben mergeguiDen çakmam diyorsan sana sitede kendi uploadım olan Handbrakei öneririrm Avi veya MP4 olarak ripleyebilirsin.Umarım yeterli bi anlatım olmuştur sana 2 seçenek sundum Dedektif :rolleyes2: seçim sana kalmış oyun başlasın:D

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=119386&hl=[/CODE]

bu ripleme baya yavaş gidiyo dediğin yöntemi kullandım mp eçevirdim orda avi yoktu ms dos penceresi geldi ilerliyodu ama yavaş bende iptal ettim acaba daha hızlı yöntemi yokmu birde ben aviye çevireceğim neyse ilgin ve yardımın için çok sağol.saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...