Jump to content

Eset Bi Virüs Buldu Napmam Lazım Bakarmısınız

BuRak2677

Recommended Posts

Arkadaslar demın sıstemı taratıyordum eset bı worıs buldu ama korkuyorum sılmekten explorer.exe ye de mı bulasmıs anlamadım

soşersem oda sılınırmı ? wirustotal.com ve eset le explorer.exe yı tarattıgımda wırus bulmadı :s

30344079.jpg

Arkadasım gormuomusun explorer.exe yı degıstırmıs galıba ama taratıorum explorer.exe de wırus yok

O wırusu sılersem explorer.exe sılınırse pc acılmaz sora ya naparım ben

oturur ağlarsın açtığın konular saçma ve çok acemice ozaman virusle yaşa belki bağışıklık kazanırısn :)

• 3 hafta sonra ...

Panik yok

:drinks:

Önce 112 yi ara :p

Sonra da 155i :)

Gelip gerekeni yapsınlar...

Yahu ne olacak sileceksin temizleme seceneği aktif değilse... Windows'unda çökerse live cd ile acıp yedeklerini alıp tekrar kurarsın...

Bu sitede üye isen en az 10 kere abartmıyorum " live cd " duymusundur...

NOT: Mutlaka da oto kurulan xp ye rastlamıssındır... Herşeyi ile kuran... Bence bu kadar korkma... Denemeden asla Öğrenemezsin...

UNUTMA ki Tarih asla yapılamaz denilen şeylerle doludur... Neden bunu dediysem :)

Panik yok

:drinks:

Önce 112 yi ara :)

Sonra da 155i :)

Gelip gerekeni yapsınlar...

Yahu ne olacak sileceksin temizleme seceneği aktif değilse... Windows'unda çökerse live cd ile acıp yedeklerini alıp tekrar kurarsın...

Bu sitede üye isen en az 10 kere abartmıyorum " live cd " duymusundur...

:p

sil arkadaşım silmeyeksen niye taratıyorsunki pciyi ne bulursa sil

Sistemi her tarattığımızda anti virüs programımızın bulduğu her virüsi silseydik birden çok sorunlarla karşılaşırdık.Her virüs bulunan dosya silinirmi ya ?Sistem dosyasıysa ya sildiğimiz şey.

Edit.

Konuyu saptırmayın.Boş yere host kasıyorsunuz.

hem senin mesajını hemde forum kurallarını okudum.adı üstünde paylaşım sitesi.mesajı ing. yazınca nasıl bilgiyi paylaşıyoruz.iki cümle ile bu proğram şu işe yarar diye yazmak bu kadar zormu.Ayrıca kuralları oku diye mesaj yazman da kurallara aykırı.

Kardeş benmde başıma geldi. D recyler ama görünmuyor du.gizli klasörleri göster dedim ve...

malware bayts anti malware kurdum.onun dosya infazcısı ile sildim, PC kapatıp açtım tamamdır.

NOT: Yanlış bilmiyorsam geri yükleme noktaları dosyasıydı

Bencede bişey olmaz silebilirsen SİL

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...