Jump to content

Gerekcesiz Rapidpremıum Silindi

yusufgoral

Recommended Posts

hic bir gerekce olmadan aniden hatalı şifre.şiremi unuttum bölümüne tıkladıgım vvakit email imi yazıp gönderiyorum.bu seferde öle bir email bulunamadı diye mesaj cıkıyor.cıkan hata mesajları asagıda.daha 7 aylık kullanımım vardı. yazdıgım emaillere de iki günden beri yanıt yok...anlamadım gitti.rapid deseki illegal kullanıcı veya calıntı hesap vs. anlıycamda hicbit şekilde temasda kuramuyıyorum.böle bişe baına gelen oldumu..tek care tlf acmak sınırlı ingilizceyle baaklım ne olacak...

The Account has been found, but the password is incorrect.

Unfortunately no matching Account has been found. Please try again

aynı sorunu bende yaşıyorum.gerekçesiz şekilde haziran 2010 bitecek üyeliğim silindi.itiraz maili attım.kredi kartı numaramı falan istediler.ve aldığıma dair ödeme bildirimini.hepsini ulaştırdım.ancak 2 haftadır ses yok.ne yapacağım şaşkınım.torrentle sürünüyorum şuan :D

Hacklenmişsindir.

Paypala üye olduğun adresle mail at. Geri dönerler.

nasıl hacklandiğimi anlayamadım.paypal a üye oldugum mail adresi ile mail attım zaten.daha öncede şireyi unuttum dediğim de aynı maille geri veriyolardı bu sefer hic bir maile cevaap yok.

arkadşaım senin hesabın hacklenmiş rapid hesabında hesabını ilitlemediğin içinde giren kişi senin mail adresini değiştirmiş

bendede oldu rapide yazdım tekrar gönderdiler hemen mai bilgisinne baktım burada çalan i.nenin maili vardı...

arkadşaım senin hesabın hacklenmiş rapid hesabında hesabını ilitlemediğin içinde giren kişi senin mail adresini değiştirmiş

bendede oldu rapide yazdım tekrar gönderdiler hemen mai bilgisinne baktım burada çalan i.nenin maili vardı...

nasıl yapacam onu dostum.ne yazmam gerekir.benim satın aldıgım mail adresi ile yaptıgım yazışmada bir sonuc alamaa dım maillerime yanıt dahi vermiyolar.belli ki calan kişi mail adresini değiştirmiş nası ldeğiştirmişse.

benim mail adresim bulunamadı diye bir mesaj cıkıyor.sen nasıl bir yol izledin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...