Jump to content

Güç Kaynagının Fanını Iptal Etmek

soner_76

Recommended Posts

İşlemcinin fannı sökmek iyi bişey deildir zira fan ısındımı kötü olur ve kendine reset atması gerekir pc kendine reset atamadığı durumda gümler haberin olsun .

benim güç kaynagının fanı gürültü yapıyordu diyor

oda tehlikeli ama

keşke motor milini yağlasaydı

benim güç kaynagının fanı gürültü yapıyordu diyor

oda tehlikeli ama

keşke motor milini yağlasaydı

bazen motor milini yağlamakta faydasız bende bi arkadaşım şikayet ediyordu kasa sesinden felan motor milini içini söktüm komple deiştirdim yağladım tekrar taktım yine aynı ha birde powerın fanının seside bazen çok kötü olabiliyo en iyisi bi fan almak sıfır ucuz ları var vatanda.

şimdi hangi fan anlatan ve anlayan farklı gibi .

power supy fanı iptal edilirse o power supy 10 dk dayanmaz.

bir çok cpu fanındada fan iptal edilirse aynı şekilde anında ısınır agırlaşır ve sorunlar yaşar.

ekrank artı fanı bilgisayarda donma yapar yada kapatır.

kasanın diğer fanları gereksizdir.

güç kaynağının içindeki transistörleri düşünemiyorum hepsinin üstü genleşip çatlamaya başlamıştır :cray: madem fanın kablosunu kestin git bi tane fan al aynı renk kabloları bağla + - dir zaten yada ucuz yollu yeni bir güç kaynağı al derim.

Yaa bazen okuyorum şölee Pc le alakası olmuyan adamlar yorumlar yapmış arkadaş öncelikle power a güçkaynağı yazmış bu 1 hata 2 hatasına gelince powerin fanını kesmiş makina ısındıkca kasma yapacak sonra en kötü ihtimal poweri yanacak bununla kalmıyıp anakartın chıpsetine de zarar vericek :cray: yanı birfanın değeri 5 ytl bile deilken nelere kalkışıyor insanlarımız

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...