Jump to content

Mouse Aldım Ama çalışmıyor Yardım

repla23

Recommended Posts

aldığın yere iade et

Arkadaşım yetkili kişiye git sen en iyisi. Biz bilgisayar ile alakalı problemlere çözüm buluruz. Ha USB dersen driver yüklememişsindir. Chipset driverlerini yükle. Tekrar dene, yada aygıt yöneticisine bi gözat...

Arkadaşım yetkili kişiye git sen en iyisi. Biz bilgisayar ile alakalı problemlere çözüm buluruz. Ha USB dersen driver yüklememişsindir. Chipset driverlerini yükle. Tekrar dene, yada aygıt yöneticisine bi gözat...

ya madem çözümünü bilionuz detylı anlatın işte yani aygıtın tanınmaması bilgisayar sorunudur ayrıca

bu arada eğer bu chipset dediğiniz işlemci ise işlemcim Intel Dual Core 667 MHz. 2.16 GHz. 1 MB Cach bu sizde chipseti bulabilirseniz sistemim:

İŞLEMCİ: Intel Dual Core 667 MHz. 2.16 GHz. 1 MB Cache Bellek T3400 İşlemci

RAM: 3 GB DDR2 667 Mhz. (Max.4 GB) Ram

HDD: 250 GB SATA (5400 Rpm) HDD

OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer

EKRAN KARTI: Yeni Nesil Intel 4500MHD Max. 1320 MB Ekran Kartı

Yeni Nesil Intel 4500MHD Max. 1320 MB Ekran Kartı

1.3 Mega Pixel Webcam

Microsoft Windows® Vista™ Home Premium İng-Tr

ya başka forumlarda tıkır tıkır yardım ediyorlar nie bir allahın kuluu yardım etmiyor..

arkadaşım neden ağlıyorsinki diğer usb girişlerini dene çalışmaz ise usb yerine ps2 bağlantılı mause al.

neden çalışmadığına gelince anakartının driverini yükle eğer sorun çözülmes ise anakartının usb girişleri arızalıdır

arkadaşım neden ağlıyorsinki diğer usb girişlerini dene çalışmaz ise usb yerine ps2 bağlantılı mause al.

neden çalışmadığına gelince anakartının driverini yükle eğer sorun çözülmes ise anakartının usb girişleri arızalıdır

bu denediklerin hepsini denedim zaten

ya başka forumlarda tıkır tıkır yardım ediyorlar nie bir allahın kuluu yardım etmiyor..

nebilelim münencinmiyiz biz pc teknikeriyim görmeden şudur demek zor yapılan şeyler yorumdur zaten arızam var diyosan çakmıyosan pc den bayıl teknik servise ozaman yardımdan memnun değilsen güle güle....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...