Jump to content

Dosya Isimlerini Otomatik Değiştiren Bir Program ?

eNesX

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.

Şöyle bir program arıyorum;

Elimde 50 partlık winrar dosyaları var. Bildiğiniz gibi uzantıları .part01, .part02... diye devam ediyor. Ben bu winrar dosyalarının orjinal adlarını değiştirmek istiyorum. Yanlız birini değiştirince diğer 50'ye kadar olan partların isimleri değişmesi gerekiyor. İşte ben komut verdiğimde bunu yapabilecek bir program arıyorum.

Yardımcı olanlara teşekkürler.

NOT: Tümünü seç > Sağ Tıkla > Yeniden Adlandır işe yaramıyor.

O şöyle yapıyor:

Dosya.ismi.part01 (01)

Dosya.ismi.part01 (02)

Dosya.ismi.part01 (03)

.

.

Ben ise şöyle istiyorum.

Dosya.ismi.part01

Dosya.ismi.part02

Dosya.ismi.part03

Dosya.ismi.part04

...

Renamer Dosya toplu 40 ile birkaç tıklama dosyaların sizin binlerce yeniden adlandırmak için aracı yeniden adlandırılması + mümkün adlandırma kuralları olduğunu.

Easy to use but powerful user interface with built in preview to see after-effects of renamed files. Basit ama önizlemede görmek için yerleşik güçlü kullanıcı arayüzü değiştirildi dosyaların etkiler sonra.

You can rename your digital photos, MP3 collections and all other type of files in few clicks. Size dijital fotoğraflar, MP3 koleksiyonlar ve birkaç tıklama dosyaların diğer tüm tip yeniden adlandırabilirsiniz.

You can also run File Renamer from command line using saved rule file. Ayrıca, komut satırından kaydedilmiş kural dosyası kullanarak Dosya Renamer çalıştırabilirsiniz.

Ürün Özellikleri ve Avantajları kullanıcı:

• En hızlı Dosya Renamer böylece birkaç saniye içinde dosya için binlerce yeniden adlandırabilirsiniz.
  • A simple, flexible and yet powerful interface to rename files. A, basit ama güçlü ve esnek bir arayüz dosyaları yeniden adlandırın. It will take 2 minutes to learn File Renamer. Product demo video to learn it fast. It.
    Please register to see this content.
    Ürün demo video Dosya Renamer öğrenmek için hızlı bunu öğrenmek için 2 dakika sürer.
  • File Renamer can recursively process sub folders Dosya Renamer ardışık alt klasörler işleyebilir
  • Powerful real-time preview to avoid errors. Güçlü gerçek zamanlı önizleme hataları önlemek için.
  • Save Log files of renamed files which you can also use to renew later and undo renaming. Kazanç giriş adını dosyaları da daha sonra yenileme ve yeniden adlandırılması geri kullanabileceğiniz dosyaları.
  • Digital camera photo renaming using Exif tag inside it like Date Picture taken and Camera Model. Dijital fotoğraf makinesi fotoğraf adlandırma içindeki Tarihi Resim ve Kamera Model alındığı gibi Exif etiketini kullanarak.
  • Change and remove File extension with File Renamer in one click. Değişim ve tek bir tıklamayla Dosya Renamer Dosya uzantısı ile kaldırın.
  • Over 40+ different ways for renaming files. 40 + dosyalarını yeniden adlandırılması için farklı yollar.
  • Undo past renaming operations using the saved log files. Geçmişte adlandırma işlemleri kaydedilen günlük dosyalarını kullanarak geri al.
  • Bulk renaming of mp3 files using ID3 tags inside MP3 Toplu mp3 dosyaları yeniden adlandırma MP3 içindeki ID3 etiketlerini kullanarak
  • Rename or set ID3 tags of MP3 files Yeniden adlandırmak ya da MP3 dosyalarının ID3 etiketleri ayarlamak
  • Replace, remove, Insert and delete any string inside the Filename Yerine, takın ve Dosya içinde herhangi bir dize silin
  • Rename files in Upper case, Lower case and Proper Case Büyük harf, küçük harf ve uygun olarak yeniden adlandırın dosyaları Case
  • Rename files with numerical incremental and decrement counter and Set Counter Limits as you wish. Istediğiniz gibi sayısal artan ve eksiltme sayaç ve Set Sayaç Sınırları dosyaları yeniden adlandırın.
  • Save renaming rules in a file. Bir dosyaya yeniden adlandırma kuralları kaydedin.
  • Save more than one renaming rule in separate file so you can apply more than one rule in single operation. Ayrı bir dosyada birden fazla adlandırma kuralı kaydet böylece tek işlemle birden fazla kural uygulayabilirsiniz. Real Time saver if you required to apply more than one complex renaming rule to rename files. Real Time koruyucu Dosyaları yeniden adlandırmak için birden fazla karmaşık adlandırma kuralı uygulamak için gereklidir.
  • Command line support. Komut satırı desteği. You can dire your saved renaming rule from command line. Size komut satırından kural adlandırma kaydedilmiş dire olabilir.
  • Renaming of files using a external file list in excel file. Dosyaların bir dış dosya listesini kullanarak yeniden adlandırma excel dosyası.
  • Some rare renaming rules like remove spaces, reverse file name, swap file name parts from specific character and adding Date attributes like Date created and modifies in file names. Gibi bazı nadir adlandırma kuralları, ters dosya adı, belirli karakter adını parçalar dosya ve Hazırlama Tarihi gibi özellikleri ekleyerek ve dosya adlarını değiştiren takas boşlukları kaldırın.
  • PC Magazine Recommends File Renamer year after year. PC Magazine Tavsiyesi File Renamer her yıl.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...