Jump to content

Bu Yazıyı Nasıl Değiştiririm

carlos1994

Recommended Posts

i5vqpy.png

XPLUS Live 2009 Java Yükleniyor Yazısı var bu örnek bendede başka katılımsız dosyalar var işletim sistemi yapıyorumda ordaki yazıları nasıl değiştiririm

resource toolsda baktım yok böyle birşey

UYARI:yukardaki resim örnek onun programını çalmakla ilgim yoktur

katılımsız dosyayı winrar yada 7zip ile açın.. içinde "Install.exe" ve "Install.ini" diye iki dosya olacaktır veya isimleri farklı da olabilir.. *.ini dosyasını not defteriyle açıp bakarsanız istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz..

Bahsettiğin Yaziyi Burdan Değiştiriyorsun Tüm Proğramlari Tek exe Üzerinde Toplayarakta Kurulum Yapabilirsin(Katılımsız Olanlari ) Yani Format Sonrasi Bütün Katılımsızlari Tek exe Üzerinde

69es21.jpg

Bu SekiLde Daha Sonra

Bunu Winrar İle sfx Yapacaksın Biliyosundur Umarim

Sonra Bu ŞekiLde Yazı İstediğin Gibi Cıkıyor Zaten

21cxx1x.jpg

Burdan İndirip İçeriği İnceliyebilirsin

Please register to see this content.

Peki Winrar Veya 7ziple Program acılmıyorsa Ne Yapmamız Gerek...

Bu iş için öncelikle küçük bir Install.exe ve USSF Finder a ihtiyacın var.. forumdaki Winrar veya 7zip'le katılımsız anlatımlarına göre bu dosyaları istediğin gibi kullanırsın..

Not defterinde bir sayfa açıp aşağıdakileri aynen yaz.. USSF finder ile bulduğun parametreyi COMMANDS kısmına aşağıdaki gibi yazarsın..(("zart.exe")) Normalde *.bat dosyasına bu olduğu gibi yazılır,, buraya yazarken bu tırnakları silmelisin yoksa hiç bir şekilde kuramazsın..

Kullanacağın parametre sayısına göre alt alta numaraları sıralarsın ve installtips başlığındaki yere de istediğin yazıyı yazarsın..

Yazdığın yazıyı "Installtips.ini" adında kaydetmelisin

[COMMANDS]

0=zart.exe /VERYSILENT /SUPPRESSMSGBOXES /NORESTART /SP-

1=falanca.reg

[installTips]

0=Zart Yükleniyor...

1=falanca yüklendi

http://cid-6c9ee126062fa037.skydrive.live.com/self.aspx/Depo/Install.exe[/CODE]

[CODE]http://cid-6c9ee126062fa037.skydrive.live.com/self.aspx/Depo/Ussf.exe[/CODE]

Umarım yardımcı olur

Bir sorum olacakti.

13. dakikada yukardaki resimmi cikiyor? bu nasil oluyor acaba?

WINNTBU.dll Dosyasının İçerisinden Düzenliyorsun Onu Forum İçerisinden Arama Yaparsan Gerekli Programların Hepsine Ulaşabilirsin. WINNTBU Programı İçerisine Çağırarak Gerekli Düzenlemeyi Yapıyorsun ve Senin Kendi Hazırladığın Bir Resmide Kurulum Ekranında Gösteriyorsun.

İhtiyacın Olabilecek Herşey Forum İçerisinde Mevcut Anlatılmış Onun İçin Yeniden Anlatmaya Gerek Yok Kardeşim.

Cevaplar icin tesekkürler ama galiba anlatamadim.

Zaten o resmi degistirmek ve gerekli düzenlemeleri yapmak kolay.Ben 13.dakikayi sagda görünce,normal kurulum resminden sonra bu resmin cagrilmasini sormustum.

Hani sürücüler yüklenirken resim eklenmesi gibi birsey düsünmüstüm.Galiba yanlis anlamisim.

kaplan33

Bu iş için öncelikle küçük bir Install.exe ve USSF Finder a ihtiyacın var.. forumdaki Winrar veya 7zip'le katılımsız anlatımlarına göre bu dosyaları istediğin gibi kullanırsın..

Not defterinde bir sayfa açıp aşağıdakileri aynen yaz.. USSF finder ile bulduğun parametreyi COMMANDS kısmına aşağıdaki gibi yazarsın..(("zart.exe")) Normalde *.bat dosyasına bu olduğu gibi yazılır,, buraya yazarken bu tırnakları silmelisin yoksa hiç bir şekilde kuramazsın..

Kullanacağın parametre sayısına göre alt alta numaraları sıralarsın ve installtips başlığındaki yere de istediğin yazıyı yazarsın..

Yazdığın yazıyı "Installtips.ini" adında kaydetmelisin

http://cid-6c9ee126062fa037.skydrive.live.com/self.aspx/Depo/Install.exe[/CODE]

[CODE]http://cid-6c9ee126062fa037.skydrive.live.com/self.aspx/Depo/Ussf.exe[/CODE]

Umarım yardımcı olur

Peki Kardeşim Güzel Anlatmışşında Elimizde Bir Adet Exe Dosyası Var Kurulumda Yukarıda İlk Posttaki Resimdeki Gibi Ekran Cıkıyor Exenin İçi Acılmıyor Winrar Veya 7 ziple Acilmiyor Nasıl Degiştirebiliriz Bu Durumda O Ekranı Yanliş Anlamayın Baskasının Emegini Calmak Gibi Bir Düşüncem Yok...

universal extractor kullanmanız lazım,, ayrıca tavsiyemdir katılımsız işiyle uğraşıyorsanız forumda bulunan C-Ronaldo arkadaşımızın hazırladığı Resource Tools u kurmanız önerilir..

universal extractor kullanmanız lazım,, ayrıca tavsiyemdir katılımsız işiyle uğraşıyorsanız forumda bulunan C-Ronaldo arkadaşımızın hazırladığı Resource Tools u kurmanız önerilir..

Oda Cıkarmıyor Arkadaşım Denemediğim Proğram Kalmadı Önerecegin Baska Program Varsa Söylersen Sevinirim..

Oda Cıkarmıyor Arkadaşım Denemediğim Proğram Kalmadı Önerecegin Baska Program Varsa Söylersen Sevinirim..

Yukarıda gerekli dosyaları paylaştım hala niye uğraşıyorsunuz anlayamadım..

Yukarıda gerekli dosyaları paylaştım hala niye uğraşıyorsunuz anlayamadım..

Kardeşim sen olayı anlamamıssınki tamam installtips İle Program Yapmayı Bizde Biliyoruz Sorun İnstall Tips İle Yapılan Bir Programda Bu Yazıyı Nasıl Degiştirebiliriz Programın İçi Acılmıyorki Installtips.ini Dosyasını Düzenleyip Tekrar Paketliyelim Senin Yukarıda Anlattıgın Olay İnstall Tips İle Katılımsız Program Yapmak...

Tekrarlıyorum:İnstall Tips İle Yapılan Bir Programda Bu Yazıyı Nasıl Degiştirebiliriz Programın İçi Acılmıyor...

Teşekkürler

Programın içi winrar ile açılmaz çünkü winrarla sıkıştırılmıyorki.Universal Extractoru deneyin.

Sayın Blackman Arkadasım Denemedigim Program Kalmadı Aslında Senin Cevap Yazmanı Bekliyordum Sen Çözersin Bu İşi :D Deneyebilecegim Program Linkleri Verirsen Sevinirim...

Cevabı verdim ya universal extractor

Blackman universal extractor Bu Hatayı Veriyor Ve Cıkartamıyor....

-------------------------------------------------------------------------------

| InstallShield (By One Exe-file) Unpacker .:. v0.99 bY Piton and SkYuS//vN |

-------------------------------------------------------------------------------

:ascii:work::::::::::::::::::::::::::::::::::#####::::::::::::::::::

:::::::::::::::###::::::###::::::::::::::::::#####::::::####::::::##

::###########::####:::::###:::::::::#######::::###:::::::####::::###

:######::####:::####:::####::::::::####:###:::####::::::::###:::####

#######::####::::###::###::::::::::###::::::::###::####::::###:####:

:::#########::::::######:::::::::::####:::::::########::::########::

:::##########:::::####::::::::::::::#####:::::#####::::::#######::::

:::###::::####::::###:::::::::::::::::####:::######:::::#######:::::

:::###:::::###::::###::::::::::::#:::::###:::#############:###::::::

::####::::###::::####:::::::::::###::::###:::###:########::###::::::

::##########:::::###::::::::::::##########:::###:::####::::###::::::

::########:::::::::::::::::::::::#######::::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::InstallShield Exe-files Unpacker::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::o6.o4.2oo4:::::::::::::::::::from:Russia:

--------------------------------------------------------------------

Usage: IsXunpack.exe 3DMark03.exe (for example)

and use -i option for info of suppored modif. of IS-EXE

Found Suggested Overlay Start Position at: 33C00h

Not Valid All-in-One Modification of IS File...

Trying to Check For CAB-file Inside...

NOT Valid All-in-Cab modification of IS File...

Press Enter to Exit! Have a Nice Day.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...