Jump to content

Windows 7 Son Windows!

akMurat

Recommended Posts

IDC analiz firmasının analizine göre Windows 7'den sonra bir daha Windows çıkmayacak.

Windows masaüstü işletim sistemlerinin sonunun geleceğine inanan IDC, bir daha yeni bir sürümün gelmeyeceğine inanıyor. IDC'ye göre bundan sonra masaüstü PC kavramı bitecek, Google'ın Chrome işletim sistemi gibi bulut bilgi işletim sistemleri hakim olacak.

IDC'nin yılsonu öngörülerini yazanlardan birisi olan Al Gillen, Windows 7'nin çok önemli bir değişimden önce son başarılı masaüstü işletim sistemi olacağını iddia ediyor. Bu son parlak güç gösterisinden sonra bilindik anlamıyla Windows'un ölümünün geleceğini düşünüyor. Windows 8'in iyice bulut bilgi işletim sistemi olarak tasarlanacağını da iddia ediyor.

Gillen'a göre Windows 7 önümüzdeki 5 ila 7 yıl içerisinde tamamen yaygınlaşacak. Endüstri bu süre zarfında anlayış değiştirecek ve bilindik anlamıyla Windows ortadan kalkacak. Artık işler PC eksenli yürümeyecek.

http://www.chip.com.tr/konu/windows-7-son-windows_17094.html

O zamana kadar neler neler çıkar cnet yazsın kafasına göre geçende chip.com.tr de haber vardı sırf reklamdı türktelekomun hep chip abartıyo kafasına göre bazı şeylere yön vermeye çalışıyor

O zamana kadar neler neler çıkar cnet yazsın kafasına göre geçende chip.com.tr de haber vardı sırf reklamdı türktelekomun hep chip abartıyo kafasına göre bazı şeylere yön vermeye çalışıyor

Chip'in windows çıkmayacak dediği yokki, nasıl okuyorsunuz haberi? Başka firmanın araştırmasından bahsediyor, Windows çıksa bile eski windows olmayacak diyor haber..

Bu Pazardaki Payı Windows Bırakmaz Sanmıyorum.Windows Vardı Var Olmaya Devam Edecek.Bende İsterim Artık Windows Dışı Sistemlerin Yaygın Olarak Kullanılmasını Ama Maalesef Öyle Bir Girmişki Windows İnsanların Hayatına Linux - Mac - Ubuntu vs. Dediğin Zaman İnsanlar O Ne Diyorlar.Üzgünüm Ama Bu Böyle

Düşünceleri Doğru Çıkmayacak.Ortaya Atılan Basit Bir Tezden İbaret Kalır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...