Jump to content

Winrar Kulakçıkları

barboyhakan

Recommended Posts

Kurulu sisteminde winrarı aç, Seçenekler >Ayarlar >Bütünleşme> İşlev menüsü öğeleri kısmından istemediklerini kaldır ve onaylayıp çık. Sonra yine Seçenekler> Al/Ver menüsüne gel ve Ayarları dosyaya ver seçeneğini seç. Sana bir reg kaydı oluşturacak. Bu reg kaydını katılımsız kurulumda yedir. Yedirmeyi bildiğini varsayıyorum. Sadece sağ tık menüleri değil her türlü ayarı yapıp bu şekilde kaydını alabilirsin. Örnek: Kurulum sonrası istediğin tema gelir :blush:

Kurulu sisteminde winrarı aç, Seçenekler >Ayarlar >Bütünleşme> İşlev menüsü öğeleri kısmından istemediklerini kaldır ve onaylayıp çık. Sonra yine Seçenekler> Al/Ver menüsüne gel ve Ayarları dosyaya ver seçeneğini seç. Sana bir reg kaydı oluşturacak. Bu reg kaydını katılımsız kurulumda yedir. Yedirmeyi bildiğini varsayıyorum. Sadece sağ tık menüleri değil her türlü ayarı yapıp bu şekilde kaydını alabilirsin. Örnek: Kurulum sonrası istediğin tema gelir :blush:

Tugrul Kardeşim Birşey Anlamıdım Dersem Kızarmısın Kısa Bir Video Veya Resimle Anlatma İmkanın Varsa Cok Sevinirim...

Edit: Buldum Kardesim Cok Tsk Ederim En Kısa Sürede Resimli Anlatırım...

Edit: Winrarı Kaldırıp Tekrar Kuruldugunda Reg Kaydı Degiştigi İçin Yine Sagclick Menüleri Tekrar Geliyor ....

...

Edit: Winrarı Kaldırıp Tekrar Kuruldugunda Reg Kaydı Degiştigi İçin Yine Sagclick Menüleri Tekrar Geliyor ....

Doğrudur. Dafault ayarlar geri yüklenir. Winrar kurulum dosyasıyla oluşturduğunuz reg kaydını birleştirip katılımsız yaparsanız her kurulumda uğraşmak zorunda kalmazsınız :blush:

• 4 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...