Jump to content

Win7 Uyumlu Nod 32

bycnr

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...

Pek Paylaşım Yapan Biri Değilim ama Buyurun ömrünüzü savacak kadar uzun Eset Smart Securty

Şimdi 1 Defa Anlatacam ve Hiçbir Şekilde Çalışmıyor Bozuk Uyarısınıda Dikkate Almıyacam

1-)Win 7 ye kuranlar Kurulumu Yaptıktan sonra eset Başlamadan şöyle bir uyarı alacaklar (Eset Desteklenmiyor gibi) Kendim denedim ve kurdum sadece eseti kurduktan sonra bir daha bu uyarıyı gösterme ve programı çalıştır seçenegini seçin ve gönül rahatlıgı ile kullanın yani demek istediğim evet Win 7 de bir uyumsuzluk hatası veriyor ama Paşalar gibide çalıştırıyor (işlem merkezinden de virüsten koruma ile ilgili iletileri kapat dediğniz zaman olay tamamdır

2-)Programı kurdunuz Bakın Buraya Dikkat edin Kurduktan hemen sonra güncellemeye geçer şimdi sizin burda yapacağınız kurulum bittikten sonra resimde görmüş oldugunuz ekrn bağlantısını takip etmek, eğer o bağlantı ordan kaybolur ve veritabanı başarı ile güncellendi uyarısını almazsanız el ile güncelleyin ama o bğlantı orda durdugu sürece ve download,da ettiği sürece kesinlikle el ile güncelleme yapmayın,ve şu iletiyi aldınız veritabanı başarı ile güncellendi

49412545.jpg

Daha sonra güncelleme bittikten sonra 2 defa daha olmak kaydı ile el ile veritabanını güncelle butonuna basın (Program Modülleri Güncellendi Uyarısını Alacaksınız)

yani 1 bastınız program modülleri güncellendi dedi yazı kaybolsun bir daha basın tekrar modülleri güncelleyecek bu kadar.

Gönül Rahatlığı ile torunlarınızla beraber bile kullanabilirsiniz artık.

39625187.jpg

Rar Şifresi: tnctr

Please register to see this content.

• 4 ay sonra...
buyur kardeş bende win 7 kullanıcısıyım gayet memnunum çalışıyor sınırsız kullanım hemde perfect xp sp3 cd sinden pc ye kopyaladım basınca yükleniyor 50 yıl ücretsiz

link:

Please register to see this content.

link ölmüş yenisini koyabilirmisin

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...