Jump to content

Adsl Internet Bağlantınız Sizinde Düşükmü?

tilsimsi

Recommended Posts

öncelikle eğer konuyu yanlış yerde açmışsam kusura bakmayın.

*******Arkadaşlar ben 8 mb internet kullanıyorum.

son 3 haftadır sabah 10 ile akşam 18 arası bağlantım sinir bozacak kadar yavaşlıyor.

virüs,modem vs herşeyi konturol ettim. (zaten öyle bir şey olsa belli saatler içinde olmazdı.)

anladığımkadarıyla bu telekomla ilgili ama ben birde size sormak istiyorum.

sizinde bu saatler arasında bağlantı hızınızda düşüş ve sayfaların geç açılması gibi bir sorun yaşıyormusunuz.

haberlerinizi bekliyorum. ayrıca bu konuda bir bilgisi olanda varsa lütfen bizimle paylaşsın.****

TTNET ise normaldir :D gündüz vakti zaten yavaş olur bilhassa saat 15 ile 23 arası aşırı bir yoğunluk olduğu için net yavaşlayabiliyor. sonra bildiğim kadarı ile çevre koşulları yani hava şartları da kablolarda bişeyi etkiliyormuş o da yavaşlamasına neden oluyormus. ayrıca birde kişisel yavaşlama var. o da bazen oluyor. benımde 2-3 hafta oncesine kadar internetten 1Mb lik dosyayı 20 saniye de inditiyordu. bu böyle 1 hafta sürdü sonra düzeldi.nerden ne çıkacağı belli olmuyor. ama si yinede de TTNET müşteri hizmetlerini arayarak görüşebiliriniz.sorununuzu öğrenebilirsiniz. genelde onlar bakıyor bişiler yapıyor internet bağlantınızda sorun yok bilgisayarınızdan kaynaklanıyor diyip sallıyorlar gibime geliyor :) her yol japonya anlayacağın :)

Bu sorun bölgeselde yaşanıyor Telekomun 8 megabit diye adlandırdığı bağlantı hızını şimdi kadar kullananı görmedim.Arayıp telekoma sorduğunuzda sizin bölgeniz 8 megabit desteklemiyor diye cevap alıyorum doğru yada yanlış arkadaşında dediğigibi heryol japonya :)

• 3 hafta sonra ...

iyi günler arkadasım sen limitsiz internet paketini kullanıyorsan 15 gb tan sonra 8 mb düşüyor 512 kb kadar bu bidaki ayın birinde sıfırlanıyor ben bu yuzden 1 mb kullanıyorum mesela haa ben de yvaslamalar oluyor arası dediği gibi arkadasım 8 mb kaldırmıyor cogu yer alt yapı yapmadan hizmet vermeye calısıyorlar. ttnet müşteri hizmetlerini arayıp şikayet edin yardımcı olsun düşürsünler hızınızı daha iyi olur... :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...