Jump to content

Dtp Kapatıldı..

Sirius

Recommended Posts

• Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Ya çok mantıksız konuşuyosun ne yani amacın bişeyleri ? irdelemekmi ? ya defolup gitsinler kürtte kürt tmm gitsinler ırağa. yeter ! arkadaş.. dengesizce konusuyosunuz o adamlar silah bıraksalar kafalarındaki.. pkk mantığı son bulacakmı ? hA ?

yazdığım şeyi tamamen saptırmışsın bizden 1 onlardan 10 grş çok saçma sen nereye çekmişsin onu bile anlamdım dostum neyse beni anlayan anladı saygılar!!

Burası sadece senin ülken değil

Kimin dağa gideceğine kimin ovada

kalacağına sen karar veremezsin

Biz Kürtlerde Savaştık Bu ülke için

Benim Kürtlere dediğim birşey yok, benim sözüm kahpelerin sözcülüğünü yapan köpeklere..

kürt,laz,cerkez muhabeti yapılmıyor burada..herkes terörden bahsediyor..terör üyelerinin yanındayız diyerek ardından da biz kürdüz diyerek herkesi işin içine çekiyorlar..bugun hakkaride ATATÜRK büstüne tas atan köpekler yine aynı kişiler..bizler bunları istemiyoruz..kürtler, lazlar, crekezler, gerekirse rumlar hepimiz aynı yerde yasıyoruz..hepimiz kardeşiz..ama çürükleri ayıklamalıyız.hep beraber el el vererek..

Olayı kürt,türk kavgasına çekmenin hiç bir anlamı yok.. Şimdiye kadar bu terör meselelerini niye çözemedik.. Amerikan köpekleri Kürt adamları kandırıp PKK denen örgütü ortaya attılar,, sonra PKK doğuya saldırınca bizim askerimiz doğudaki köyleri yakıp oradaki Türk leri göçe zorladı,, sonra noldu PKK çoğaldıkça çoğaldı,, kürtler arttıkça arttı ve bugünkü hale kadar geldi.. Bütün bunları yaşamadık mı? Aramızda mutlaka o zamanlar doğuda askerlik yapan arkadaşlar vardır.. Ben bizzat oraya gidenlerden dinledim bu olayların nasıl olduğunu.. Her şey planlı bir şekilde ilerliyor,, bu plana dur demek zor ama imkansız da değil bence..

şurda bir olayı kutlarken olayı hakaret boyutlarına taşımayın

çöp kokusu geliyor mu ne?

hocam senin derdin ne fikrini paylaş çöp kokusu falan filan yada adam gibi raporla yöneticiler bilir ne yapacağını.

kapatılması gerekliydi kapatılmasaydı yargının en üst kademesininde iktidarın adamı olduğu kanıtlanmış olurdu ayrıca burda bir iki yazıda ırkçılık gördüm arkadaşlar dtp güney doğudaki yurttaşların bir hakkını savunmamaktadır pkk nin siyasi bir koluydu demokrasiyi ve barışı savunmuyorlardı ırkçı insanlar demokrasi ve barışı sadece kendilerine isterler. adminler bu konu hangi ırk daha güçlü kim ezen kim ezilene doğru gidiyor lütfen konuyu kitleyin

(QUOTE(hakanhelin @ Dec 12 2009, 00:45 ) *

Please register to see this content.
)

Sadece siyasi görüşlerinin daoğrultusunda yazılmış yazıları

ve bilimsellikten uzak yazıları zerre kadar kaale almam sayın YAMAN efendi

sen ve senin gibiler anca tatmin olur o yazılarlarla

bence konu kapatılmalı.insanlarımız kritik dönemden geçiyor.sabredip beklemek lazım.hayatım boyunca siyasetten ve siyasetçilerden hoşlanmadım.onlar bu ülkenin kamburlarıdırlar.dünyanın neresinde görülmüş iki yıl milletvekili olduktan sonra emekli olup ayda 10 milyar parayı havadan almak.benim gariban halkımıda 25 yıldan 35 yıla kadar çalıştırarak düşük bir ücretle mezarda emekli etmek.yazık çok yazık.insanlarımız aç kalmasalar sokaklara çıkmak için kimin ne gibi nedeni olurduki.

Olayı kürt,türk kavgasına çekmenin hiç bir anlamı yok.. Şimdiye kadar bu terör meselelerini niye çözemedik.. Amerikan köpekleri Kürt adamları kandırıp PKK denen örgütü ortaya attılar,, sonra PKK doğuya saldırınca bizim askerimiz doğudaki köyleri yakıp oradaki Türk leri göçe zorladı,, sonra noldu PKK çoğaldıkça çoğaldı,, kürtler arttıkça arttı ve bugünkü hale kadar geldi.. Bütün bunları yaşamadık mı? Aramızda mutlaka o zamanlar doğuda askerlik yapan arkadaşlar vardır.. Ben bizzat oraya gidenlerden dinledim bu olayların nasıl olduğunu.. Her şey planlı bir şekilde ilerliyor,, bu plana dur demek zor ama imkansız da değil bence..

ben batıda bi ilde çanakkalede askerken asker kürt kökenli arkadaşlarımın pkk yı ve apo yu kolladığını bilirim sorun çok köklü ve çok hassas parti kapamanın zarardan başka bişey getirceğine inanmıyorum bu işler ohh kapandı bayram yapalım kutlayalım şölen yapalım basit ergen tipi düşüncelerle çözülmez...

ben batıda bi ilde çanakkalede askerken asker kürt kökenli arkadaşlarımın pkk yı ve apo yu kolladığını bilirim sorun çok köklü ve çok hassas parti kapamanın zarardan başka bişey getirceğine inanmıyorum bu işler ohh kapandı bayram yapalım kutlayalım şölen yapalım basit ergen tipi düşüncelerle çözülmez...

Sizin basit ergen tipi düşünce dediğiniz düşünceye sahip insanlar bu ülkenin geleceğini kurtaracak kişilerdir,, kendini Kemalizm'e adamış Türk Gençliğidir.. Her ne olursa olsun,, şunun şurasında bir iki sene kaldı.. Yeni nesil çok daha bilinçli olduğu için bu ve benzeri olayların önüne geçmek daha kolay olacak diye düşünüyorum.

dtp nin içerisinde bir tane kürt kökenli vatandaş yok.inanmayan soylarını araştırabilir.alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.şehitlerimize Yüce Allahtan rahmet diliyorum.dış devletlerin oyunları her geçen gün artıyor.amerika afganistandan askerini çıkarıyor biz asker gönderiyoruz.belki 20 defa amerika pkkya silah ve yiyecek yardımı yaparken yakalandı ama biz bir sevda türküsü tutturmuş gidiyoruz.Allah sonumuzu hayırlı kılsın.bizim semerimizin rengi neydi....?

İyi ya işte bu ülkede kürt sorunu olduğunu görmek için illaki kürt

olmak gerekmiyormuş. almanyada ilk okuldakilere tükçe ders verdirebilmek için

bu kadar mücedele edildi okulda yabancı dilde konuşulmasını yasaklayan müdürler

ırkçılıkla suçlandı ama türkiyede ana dilde eğtim hakkı istenince terörist vatan haini ilan edildi

SLM ARK HERŞEY GÖZ ÖNÜNDE ZATEN BELLİ AÇIK AÇIK TEHDİT EDİYORLAR BAZI ŞEYLERDE HABERLERE DİKKATLİ BAKARSANIZ ARK YANİ BUGÜNE KADAR DURMASI ZATEN BİR SUÇÇÇ. ADELET YERİNİ BULDU.BENDE BİR KÜRTÜM AMA AYNI BAYRAK ALTINDA YAŞIYORSAN KÜRTÜ TÜRKÜ,ÇERKEZİ,ALEVİSİMİ VAR. BU ZAMANA KADAR SIRT SIRTA SAVAŞAN İNSANLARIMIZ BU GÜN KALMIŞLAR KÜRT SORUNU DİYE ORTAYA ATIYORLAR . SON SÖZÜM HAK YOLUNU BULDUU ÇOK SEVİNDİM ALLAHA AMANET OLUN ARK..

Sabrediyorum.Bilesiniz.Uyarmadı demeyin...
Tartışmaya çevirmeyin. Kim haklı kim haksız olayınıda çevirmeyin. Aranızda konusacaksanızda düzgün düzgün konusun. Olayın şeklini değiştirmeye çalışan olursa hiç affım olmaz biline!

millet yönetimden uyarı geldi tamam tartışmayın artık

İyi ya da kötü oldu.Ama böyle haberlerin yeri burası değil, olmamalı bence.

Konuyu açan(siriusblack2051)a olan saygımdan dolayı siyasete girmiyorum.Vatana millete hayırlı olsun.Allah milletimize de devletimize de zeval vermesin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...