Jump to content

Anakart Tavsiyesi Yardım

polat1989

Recommended Posts

arkadaşlar yeni anakrt alıcam ve iki model arasında kaldım aslında iki modelde aynı ama aradaki fiyat farkından tereddütdeyim

cpu e2180 800 fsb

2 gb 800 MHz ddr2 ram

160 + 120 gb hdd

dvd-rw

aslında bunları tercih etmemdeki neden şimdilik ekran kartı almayı düşünmüyorum onboardı iyi oldugu için almayı planlıyorum bütçem en fazla 120 TL

Gigabyte G31M-ES2L onboar ı nerdeyse 512 mb ekran kartına eşit

Please register to see this content.

Buradan İnceleye Bilirsin Tabi İşlemcin 775 Pin İse Bu Ana Kartı Öneriyorum Kendim Kullanıyorum Çok Memnunum 98 Tl Ye Almıştım Yakın Zamanda Kolay Gelsin..

arkadaşlar bnm donanımlarımla uyumsuzluk olur mu önerdiğim kartlarla.isimlerini başlıkta belirtdigim kartlardan hangisini önerirsiniz marka ve özellik olarak yada onboardu beni idare edebilecek başka boardlar varsa önerilerinizi bekliyorum

arkadaşlar bnm donanımlarımla uyumsuzluk olur mu önerdiğim kartlarla.isimlerini başlıkta belirtdigim kartlardan hangisini önerirsiniz marka ve özellik olarak yada onboardu beni idare edebilecek başka boardlar varsa önerilerinizi bekliyorum

Arkadaşım Yukarıda Anakart Modeli Belirlememişsin Ve Bu 2 Ana kart Arasında Kaldım Demişsin Biz Sana Nasıl Yardımcı Olalım

pardon başlıkta belirtdiğim kartlardan bahsetmiştim.

Biostar G41-M7 6.x VE Asus P5QPL-AM

Arkadaşım Ya Sen Bu İşten Anlamıyorsun Yada Ben Benim Sana Önerdigim Ana Kart İle Senin Örnek Verdigin Ana Kart

İşlemcinide Ram inide Destekler 775 Ama İllede Bir Öneri İstiyorsan (Asus) Fiyatıda Makul

Decoys sinirli tavırların hiç hoşuma gitmiyor senin önerdiğin kartı biliyorum çok sattım ayrıca bendebilgisayar teknikeriyim ve her insanın birşeyler alırken birilerine fikir danışması gerekebilir nede olsa akıl akıldan üstündür

Decoys sinirli tavırların hiç hoşuma gitmiyor senin önerdiğin kartı biliyorum çok sattım ayrıca bendebilgisayar teknikeriyim ve her insanın birşeyler alırken birilerine fikir danışması gerekebilir nede olsa akıl akıldan üstündür

Sinirli Felan Değilim Bunuda Nerden Çıkardın Görmek İstediğin Gibi Görüyorsun Ayrıca Tabiki Danişabilirsin Ama Sana Önerdiğim Anakartı Sistemimle Uyum Sağlamaz Diyorsun Sonra Senin BU Anakartlar Arasında kaldıgın Ana Kartlara Bakıyorum Hiç Bi Uyumsuzluk Sözkonusu Değil Burada Yardımcı Olmaya Çalişıyorum Sinirlilik Vs Söz Konusu Değil

Ama Sen Böyle Algılıyorsan Senin Sorunun Kolay Gelsin..

Sinirli Felan Değilim Bunuda Nerden Çıkardın Görmek İstediğin Gibi Görüyorsun Ayrıca Tabiki Danişabilirsin Ama Sana Önerdiğim Anakartı Sistemimle Uyum Sağlamaz Diyorsun Sonra Senin BU Anakartlar Arasında kaldıgın Ana Kartlara Bakıyorum Hiç Bi Uyumsuzluk Sözkonusu Değil Burada Yardımcı Olmaya Çalişıyorum Sinirlilik Vs Söz Konusu Değil

Ama Sen Böyle Algılıyorsan Senin Sorunun Kolay Gelsin..

yok estagfurullah sadece iki kart arasında kafama takılan su biostar hiç kullanmadım ama iki kartında özellikleri aynı arasında sadece 20 lira gibi bi fark var zaman tasarruf devri eger asus gibi biostarda güvenilir bşyse neden alınamasın ki nasıl olsa istedigim kartın özellikleriyle aynı model olarakda özellik olarakda

Devir Tasarruf Devri Olabilir Ama 20 tl De Çok Büyük Bir Fark Değil Asus La Biostar I Ben Olsam Yan Yana Bile Getirmem Kişisel Tercihim Asus Ayrıca Küçük Bir Belirtme Kardeşime Bu Anakartı sıfr Aldım 98 iLA 100 Tl Olması Lazım Harika Bir Anakart

ben fiyatlarını belirtmedim kartların biostar 80 TL Asus ise 97 tl bu fiyatlar bnm burada anlaşmalı oldugum firmadan alış fiyatlarım
yardımların için tşk ederim decoys bundan sonrada birbirimize birçok konuda yardımımız dokunur inş

İnş Kolay Gelsin..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...