Jump to content

Toshiba A300d Wiriles Sorunu

blueasky

Recommended Posts

Normal Ağ çalışıyormu ? Eğer Çalışıyor ise Ağ kablosunu Bilgisayarınıza takıp , bilgisayarım > özellikler > aygıt yöneticisine girip Ağ bağdaştırıcılarında ünlem işareti olan Donanıma Sağ tıklayıp Sürücü yazılımını güncelleştir deyin İki seçenek Çıkıcaktır Güncel Sürücü Yazılımını Otomatik olarak araya tıklayın, Sürücünüzü Otomatik olarak İnternet üzerinden kurup yükleyecektir win7 :) kolay gelsin

Normal Ağ çalışıyormu ? Eğer Çalışıyor ise Ağ kablosunu Bilgisayarınıza takıp , bilgisayarım > özellikler > aygıt yöneticisine girip Ağ bağdaştırıcılarında ünlem işareti olan Donanıma Sağ tıklayıp Sürücü yazılımını güncelleştir deyin İki seçenek Çıkıcaktır Güncel Sürücü Yazılımını Otomatik olarak araya tıklayın, Sürücünüzü Otomatik olarak İnternet üzerinden kurup yükleyecektir win7 :p kolay gelsin

ünlem falan yok zate yüklü gözüküyorrr::D driveri tekrar bılup yuklemek lazım

o model atheros wifi kart kullanıyordur büyük ihtimalle. driveri ise bu:

http://support1.toshiba-tro.de/tools/updates/atheros-wlan/atheros-wlan-win7-8002250.zip[/CODE]

yükledim WİRELESSİNİ KURAMADIM. PROGRAMI KURDUĞUMDA ŞÖLE BİR UTARIDA ÇIKIYOR BUNUN NE DEMEK İSTEDİĞİNİ ANLMADIM YARDIMCI OLURSANIZ. (istemci adaptörü takıldığında kurulum programı sürücüyü otomatik yükler. henüz takmadıysanız bağdaştırcıyı şimdi takın. yeni donanım bulunma sihirbazı açılırsa kapatın ve kuruluma devam edin. devam etmek için tamam'ı tıklayın.) tamamı tıklıyorum yüklüyo . ama wireless yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...