Jump to content

İnterneti Hızlandırma Programı ?

baykan67

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,konunun nereye açılacağını bilmiyorum öncelikle kusura bakmayın.

Yurttan wireles ağından internete giriyorum.

internet çok yavaş oldugundan msn de kamerayla görüşmem çok zor oluyor.

Duyduğuma göre interneti hızlandıran programlar varmış.hangi programlar bu işe çözüm olur

Peki bu msn de görüntülü konuşmama yarar sağlar mı bana bi fikir verin.teşekkürler...

Windows üzerinden hızınızı % 20 artırabilirsiniz.

Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >ayarlanabilen bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam

sağol kardeş yardımın için...

Size sağlanan internet hızını her hangi bir Windows üzerinden arttırma olayı yok; ne %20 ne % 1...

Ancak, bazı yardımcı yazılımlarla internet trafiği iyileştirilebilir ki, bu da çok önemlidir.

Bu konuda en başarılı yazılım cFosSpeed'dir; Forumda arama yapınca bulabilirsiniz.

Size sağlanan internet hızını her hangi bir Windows üzerinden arttırma olayı yok; ne %20 ne % 1...

Ancak, bazı yardımcı yazılımlarla internet trafiği iyileştirilebilir ki, bu da çok önemlidir.

Bu konuda en başarılı yazılım cFosSpeed'dir; Forumda arama yapınca bulabilirsiniz.

onu denedim bi işe yaramadı.

gpedit.dll den başka gpedit yok :)

Vista ile ilgili bilgim çok sınırlı Vista kullanan arkadaslar yardımcı olabilirler sanırım. Birde yurttan baglandıgınızı söylemişsiniz yani sizinle beraber baska kişilerde aynı modem üzerinden nete baglanıyor. Bu hızınızı cok düşürecek bir durum zaten ne kadar az kisi baglanırsa o kadar hızlı olur netiniz onları aradan cıkarmayı deneyebilirsiniz ;) (kurtlar vadisi izledimde ) şaka bir yana programlarla düzelirmi pekte emin degilim. Google da taratınca birçok sey çıkıyor tavsiye etmem ama yine de deneyebilirsiniz. AusLogics BoostSpeed Download, Ashampoo Internet Accelerator 2 gibi..

Vista ile ilgili bilgim çok sınırlı Vista kullanan arkadaslar yardımcı olabilirler sanırım. Birde yurttan baglandıgınızı söylemişsiniz yani sizinle beraber baska kişilerde aynı modem üzerinden nete baglanıyor. Bu hızınızı cok düşürecek bir durum zaten ne kadar az kisi baglanırsa o kadar hızlı olur netiniz onları aradan cıkarmayı deneyebilirsiniz :) (kurtlar vadisi izledimde ) şaka bir yana programlarla düzelirmi pekte emin degilim. Google da taratınca birçok sey çıkıyor tavsiye etmem ama yine de deneyebilirsiniz. AusLogics BoostSpeed Download, Ashampoo Internet Accelerator 2 gibi..

gerçekten hepsini denedim ama bir sonuç alamadım,en iyisi o dandik bağlantıyı hepten sabote etmek ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...