Jump to content

Ati 5850 - | Powercolor | Sapphire | Hangisi ?

Ultimatefe

ATI 5850  

11 members have voted

1. 1. ATI 5850

• Sapphire
      7
    • Powercolor
      4

Recommended Posts

Sapphire en iyi ati ekran kartı üreten firmalardan biridir sadece ati firmasıyla anlaşmalıdır nvidia kartlar üretmez bu ikisini de senin işini görür eğer saat farkı ve kutu içeriğinde bir farklılık yoksa sapphire tercihi daha mantıklı olacaktır

Sapphire tabikide. Sapphire son 1.5 seneden beri sürekli olarak katı kapasitör kullanması nedeni ile daha yüksek sıcaklıklarda daha sorunsuz çalışması ile genel kullanıcıların bu ekran kartına yönelmesini sağladı. Ayrıca kutu içeriğinde de Colin DiRT 2 olmasıda ayrı bir avantaj :) En azından Windows 7 kullanarak bizlere DirectX 11 ile ilgili görüşlerini de söyleyebilirsin.

ikiside standart tasarım.pek bir fark yoktur..fiyat farkı varsa ucuz bulduğunu al

fakat fiyatlar eşitse sapphire ile sorun yaşayan çok kişi gördüğüm için

ben powercolor tercih ederdim..ama seçeneklerde his varsa his alırdım..

zaten atinin en büyük ortağı ve sadece ati ile çalışan 3 firma bunlar..

bence his>powercolor>sapphire dir.. kişiye göre tercih değişir..

Hayırlı olsun. DirectX 11 ile ilgili yorumları acilen bekliyorum. Birkaç ay içinde bende bende 5850 veya 5870 almayı düşünüyorum. Ne kadar etki edecek DirectX 11 oyunlara o konuda ortada dolaşan söylentileri incelemek yerine senin testlerini oluruz. En azından yabancıların sallamaları yerine senin görüşlerin daha net olucaktır bu konuda.

Hayırlı olsun. DirectX 11 ile ilgili yorumları acilen bekliyorum. Birkaç ay içinde bende bende 5850 veya 5870 almayı düşünüyorum. Ne kadar etki edecek DirectX 11 oyunlara o konuda ortada dolaşan söylentileri incelemek yerine senin testlerini oluruz. En azından yabancıların sallamaları yerine senin görüşlerin daha net olucaktır bu konuda.

Aldım derken siparişi verildi.Pazartesi veya salı elimde olacak inşallah.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...