Jump to content

Nesne Esaslı Koruma.antivirüse Son

ENVERBATU

Recommended Posts

:) öncelikle herkese selamlar değerli uzman arkadaşlar geçenlerde bir konu hakkında araştırma yaparken çok ilginç bi konuyla karşılaştım iskenderunlu iki bilgisayar yazılımcısının yazdıkları bir proğramla bilgisayara hiç bir virüsün bulaşamayacağı ve virüs tarafından zarar görmüş bir proğramı onardığını şimdiye kadar yazılmış ve yazılacak hiç bir virüsün bulaşmayacağını iddaa ettiğini okudum ve çok şaşırdım size bu iddaayı olduğu gibi aktarıyorum buna bakarmısınız bi böyle birşey olabilirmi işte iddaa

konuyu size olduğu gibi aktarıyorum

Güvenlik sıradan bir konu değildir. Bizde bunun bilincindeyiz. Tüm dünyada, bilişim uzmanları sistem kaynaklarını tüketmeyecek, makineleri yormayacak ve aynı zamanda tam koruma sağlayacak sistemler üzerinde çalışmaktadır. Bizde bu konunun "Nesne Esaslı Koruma" ile mümkün olabileceğini ispatladık. İlk konularda değindiğim üzere konuyu Microsoft'a, bize çalışmalarımıza başladığımız ilk günden beri destek çıkan Akademisyen hocalarımıza, bügün itibari ile de Tübitak'a sunduk. Yurtdışından irtibatta olduğumuz hocalarımızıda çalışmalarımızdan haberdar ediyoruz. Onun dışında bizden sunum isteyen herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince Akademik çevrelere sunumumuzu inceletmeye çalışıyoruz.

Sıradan bir iş yapmadığımızı ve iddamızın büyüklüğünü biliyoruz. "tetradox_44" ün de dediği gibi profesyonellerin incelemesi ve teknolojimizi acımasızca test etmesi gerekiyor ki bu zaten konunun muhatapları ve dünyanın en saygın yazılım firmaları tarafından yapılıyor.

"Nesne Esaslı Koruma" dediğimiz bir uygulamanın kendi kendisini virüslerden koruyabilmesini zaten aylar öncesinden yapmıştık. Bu teknolojiyi Windows işletim sistemleri üzerinde geliştirmekle uğraştık. Testlerimizi bitirir bitirmezde zaten sizlerle paylaşmayı uygun gördük.

Değerli arkadaşlar, isteyen her arkadaşımıza sunumlarımızı göndereceğimizi zaten söylemiştim. Bizlere e-posta ile ulaşıp sunum isteyebilir yada forumlarda aklınıza gelen herşeyi sorabilirsiniz.

"Teoman Efendi" arkadaşımızada nazik temennileri için teşekkürlerimi sunuyorum. Sunum dosyamızı e-posta adresine yollayacağım.

Tüm bunların dışında değerli arkadaşlar istediğiniz bir uygulamayı bize gönderebilirsiniz, biz size o uygulamayı asla ve asla virüslerden etkilenmeyecek hale getirip size yollayabiliriz.

Teknolojimiz bizden sunum almak isteyen herkese açıktır. Uygulama güvenliği ve bizim teknolojimiz olan "Nesne Esaslı Koruma" ile artık windows işletim sistemlerine asla ve asla virüslerden kaynaklı bozulma olmayacağını ispat ettik. Sizlerden ricamız bize lütfen aklınıza takılan herşeyi sorun, elinizden geldiğince bu yeni geliştirdiğimiz teknolojimizi inceleyip bizleri eleştirin. Bizler Türk yazılımı adına bugüne kadar yapılmamış olan bir teknoloji geliştirdik. Daha öncede söylediğim gibi global firmalar, dünyanın en saygın üniversiteleri dev bütçelerle bu ve buna benzer çalışmalar yürütüyorlar. Ama biz yaptık. Evet çok yakın zamanda virüssüz Windows'lar, kendini virüslerden koruyabilen programlar olacak. Çünkü artık herkes biliyor ki eski tarz güvenlik yazılımları yerini yeni gelişen teknolojilere bırakmak zorunda kalacak.

Bizlerden sunum yada geniş bilgi almak isteyen arkadaşlar forumdan e-posta adreslerini yazarak ya da bana ulaşabilir)

burada msn ve site adresi olduğu için kestim

size bu sitenin adresinide özelden olarak yollayabilirim burada reklam olmaması için yazmadım

zannedersem msn bilgilerim sitede mevcuttur

SAYGILARIMLA

Sevgili arkadaşlar diyelimki yaptılar ve hiçbir virüs bulaşamaz ve bulaşamayacak.Sizce bu Bilişim şirketleri buna izin verir mi?

Kısaca bu antivirüs sektöründe dünyada kaç kişi ekmek parası kazanıyordur?

Siz hiç eskimeyen yada bozulmayan bir şeyle karşılaştınız mı?

icon13.gifDİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecektir.

sevgili sk8er kusura bakma konuyla ilgili başlık için umarım bu düzeltme olmuştur

Bana kalırsa bunların aslı çıkarsa bu iki adamda düşman F16 ların sistemini bozan mühendislerimiz gibi öbür tarafa yolcular.

aynen katılıyorum

antikor yazılımı sanırım bu söz konusu olan

evet antikor doğrudur

aslında ben reklam olur düşüncesiyle link vermemiştim ama prğamın esas sitesi burası ama burda indirme linki falan yok adam msn aracılığıyla

49 tl ye satışa sunmuş

aslında ben reklam olur düşüncesiyle link vermemiştim ama prğamın esas sitesi burası ama burda indirme linki falan yok adam msn aracılığıyla

49 tl ye satışa sunmuş işte link

Please register to see this content.

boyle bırsey basta virüs programı uretıcılerı olmak uzere cogu kısının ısıne gelmez

mılyonlarca zaralı yazılımı ve dogmamıs yazılımlara nasıl antı edecek gorecez bakalım

ıhtımal dalınde gormuyorum

Arkadaşlar ben az önce proğramı bulup indirdim ve denedim inerken ve kurulumda bi problem olmadı ama proğramları tarama ve bağışıklandırma yaptırıyordum tam sona doğru eset smart security antikor u virüs olarak gördü ve proğramın taramasını durdurdu ve engelledi şimdi ise açılmasını engelliyor buda bende bi tereddüt yarattı acabaaa dedim :( bilgilerinize....

• 2 hafta sonra ...

merhaba arkadaşlar, Antikor aynı kişilerin geliştirdiği başka bir program, ama nesne esaslı koruma dedikleri farklı bir yazılım. onada antijen demişler. son kullanıcı ile bir ilgisi yok. antijeni anlattıkları link burada

Antikorda kendi yaptıkları ve son kullanıcı programı ama indirip kullanmak isteyenlerin programın kullanım klavuzunu okumalarını tavsiye ederim. Çünkü antikor programı bir antivirüs değil ve farklı şekilde koruma sağlıyor ama kesin koruma sağlıyor. Dediğim gibi kullanım klavuzunu okumadan kimse denemesin. exe dosyalarını bağışıklama dedikleri sistemle koruyorlar. ayrıca nasıl kurulum yapıp koruma sağladıklarını açıklayan bir video da eklemişler onuda seyretmenizi tavsiye ederim. virüslere karşı nasıl koruma yaptıkarını ve virüslerden zarar gören programı nasıl eski hale getirdiklerini gösteren video. açıkçası adamlar resmen virüslerle dalga geçiyorlar. dediğim gibi kullanma klavuzunu okuyun yada video yu izleyin. işte size link. sayfanın altında video var.

ama açılan konuda bahsedilen şey, nesne esaslı koruma ortalığı çok karıştıracak gibi bişey, her programın kendi kendisini korumasını temel alan bir sistem. bu ülkede böyle yazılımcılar olması beni şaşırttı. birde siz inceleyin. Allah yollarını açık etsin.

• 1 ay sonra...

Virüs programları konusunda çalışma yapan arkadaşları kutlamak gerekir. Gerçekten kısıtlı imkanlarla bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Keşke bir Kaspersky veya nod 32 benzeri bir virüs programı da yapabilseler. Gerçekten etkili ve güvenlik konusunda çözüm sunan yazılımlara çok ihtiyaç var. Bu tarz yeni ve faydalı yazılımlar çıkaran arkadaşlara başarılarının devamını dilemek gerekir diye düşünüyorum.

Mit i çağırın CIA kapmadan kapsınlar :)

Vallahi inşallah yapabilirler ama çok büyük bir iş be üstat. Mantığı güzel de, uygulama hakkatten zor.

İnşallah , ama gerçekten böyle bir şey yaparlarsa adamları uçururLar C.I.A , F.B.I MOSSAD Filan ..

Bence proje gizli kalmalıydı ve bittikten sonra açıklanmalıydı..

Bana kalırsa bunların aslı çıkarsa bu iki adamda düşman F16 ların sistemini bozan mühendislerimiz gibi öbür tarafa yolcular.

Bencede Katılıyorum

merhaba arkadaşlar, Antikor aynı kişilerin geliştirdiği başka bir program, ama nesne esaslı koruma dedikleri farklı bir yazılım. onada antijen demişler. son kullanıcı ile bir ilgisi yok. antijeni anlattıkları link burada

Antikorda kendi yaptıkları ve son kullanıcı programı ama indirip kullanmak isteyenlerin programın kullanım klavuzunu okumalarını tavsiye ederim. Çünkü antikor programı bir antivirüs değil ve farklı şekilde koruma sağlıyor ama kesin koruma sağlıyor. Dediğim gibi kullanım klavuzunu okumadan kimse denemesin. exe dosyalarını bağışıklama dedikleri sistemle koruyorlar. ayrıca nasıl kurulum yapıp koruma sağladıklarını açıklayan bir video da eklemişler onuda seyretmenizi tavsiye ederim. virüslere karşı nasıl koruma yaptıkarını ve virüslerden zarar gören programı nasıl eski hale getirdiklerini gösteren video. açıkçası adamlar resmen virüslerle dalga geçiyorlar. dediğim gibi kullanma klavuzunu okuyun yada video yu izleyin. işte size link. sayfanın altında video var.

ama açılan konuda bahsedilen şey, nesne esaslı koruma ortalığı çok karıştıracak gibi bişey, her programın kendi kendisini korumasını temel alan bir sistem. bu ülkede böyle yazılımcılar olması beni şaşırttı. birde siz inceleyin. Allah yollarını açık etsin.

Gerçelten harika bir şey..

Virüs programları konusunda çalışma yapan arkadaşları kutlamak gerekir. Gerçekten kısıtlı imkanlarla bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Keşke bir Kaspersky veya nod 32 benzeri bir virüs programı da yapabilseler. Gerçekten etkili ve güvenlik konusunda çözüm sunan yazılımlara çok ihtiyaç var. Bu tarz yeni ve faydalı yazılımlar çıkaran arkadaşlara başarılarının devamını dilemek gerekir diye düşünüyorum.

Kesinlikle katılıyorum sanada

• 1 ay sonra...
İnşallah , ama gerçekten böyle bir şey yaparlarsa adamları uçururLar C.I.A , F.B.I MOSSAD Filan ..

Bence proje gizli kalmalıydı ve bittikten sonra açıklanmalıydı..

Bencede Katılıyorum

Gerçelten harika bir şey..

Kesinlikle katılıyorum sanada

şu videoya bakarmısınız.adamlar bu işi bitirmişler :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...