Jump to content

Windows 7 Oyun Konsolumu Tanımıyor....

tufanuzer

Recommended Posts

arkadaşlar windows 7 ultimate yükledim 32 bit laptopa ama oyun konsolumu tanımıyor windows tüm donanımları kendisi tanıyıp yükledi sorunsuzca windows update ile güncelleştirmeleride aldım kuruldu ama haa aygıt yöneticisinde 2 tane tanınmamış aygıt var ve windows 7 aygıtları tanımadı uyarısı veriyor.

birde oyun konsolumun windows xp sürücüsü cd si var ondan DOUBLE VİBRATİON CONTROLLER 2.0 sürücüsünü kurdum fakat windows 7 aygıtı tanımıyor bu sorununasıl çözebilirim acaba...

İyi akşamlar

Bende Laptopuma yükledim ustalar daha iyi bilir ama yapacağın laptopun orjinal driverlerini kurman gerekli Aynı duruma benzer benim ses driverimde oldu .Aygıt yöneticisinde oyun konsollarına gir sürücüyü güncelle de orjinal sürücüyü göster problemin inşallah çözülmüş olur

İnşallah yardımcı olabilmişimdir . iyi akşamlar

İyi akşamlar

Bende Laptopuma yükledim ustalar daha iyi bilir ama yapacağın laptopun orjinal driverlerini kurman gerekli Aynı duruma benzer benim ses driverimde oldu .Aygıt yöneticisinde oyun konsollarına gir sürücüyü güncelle de orjinal sürücüyü göster problemin inşallah çözülmüş olur

İnşallah yardımcı olabilmişimdir . iyi akşamlar

yok aekadaşım sorun bu şekilde de çözülmedi maalesef

arkadaşlar winxp driverlerinin %80'i windows 7 üzerinde çalışmamaktadır. orjinal win7 driveri bulamıyorsanız, win vista driverları bir nebze işinizi görecektir. vista sürücülerini indirin

anlaşılan öyle sanıyorum ki ama double vibration controller 2.0 için vista diriver i varmı ben bulamadım.

bilen varmı acaba

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...