Jump to content

Exper M622-ucx

ertunc52

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.

Elimde exper m622-ucx laptop var. bugün bi arkadaşım format atmak üzere bana verdi. makinayı boot Cd'den başlatıyorum tam hardiski ikiye bölme alanına gelince makina kendini direk kapatıyo. elimdeki bütün cdleri denedim sadece orada kapatıyor. Zar zor kuruluma geçtim fakat oradada belli bir süre sonra kapanıyor makine neden olabilir bana yardımcı olursanız sevinirim...

Sorun cd de değil. :good:

Şöyle anlatayım ; hernedense yeni model laptoplarda ( Vista % Win 7 ile gelenlerde) Xp kurulumunda aşırı ısınmadan dolayı kendini kapatırlar.Şimdi sen illa xp kuracam diyorsan anlatayım fakat şunları göz önüne almalısın.

1- Xp kursan bile yeni çıkan oyunları yüksek performans gereken oyunları oynamaya kalkarsan 10 dk sonra laptop kendi kendini kapatır.

2- Aynı şey programlar içinde geçerli.

3- Ve birçok mavi ekran hatası

Kısacası Xp kurmak baştan sona bela.

Xp kurmak için laptopu al balkona koy( Şaka değil ciddiyim ben öyle kuruyorum.) yada altına sogutucu koyabilirsin..

Bu şekilde hiç kapanmadan Xp kurabilirsin

Ancak dediğm gibi bu seferde hatalarla boğuşacaksın.

Laptop muhtemelen Vista olarak geldi.Sen en güzeli Win 7 kur driver bile kurmana gerek kalmaz rahat edersin , Hem Xp kadar performans alırsın hemde görsellikten mahrum kalmazsın

Saygılarımla ...

Sorun cd de değil. :good:

Şöyle anlatayım ; hernedense yeni model laptoplarda ( Vista % Win 7 ile gelenlerde) Xp kurulumunda aşırı ısınmadan dolayı kendini kapatırlar.Şimdi sen illa xp kuracam diyorsan anlatayım fakat şunları göz önüne almalısın.

1- Xp kursan bile yeni çıkan oyunları yüksek performans gereken oyunları oynamaya kalkarsan 10 dk sonra laptop kendi kendini kapatır.

2- Aynı şey programlar içinde geçerli.

3- Ve birçok mavi ekran hatası

Kısacası Xp kurmak baştan sona bela.

Xp kurmak için laptopu al balkona koy( Şaka değil ciddiyim ben öyle kuruyorum.) yada altına sogutucu koyabilirsin..

Bu şekilde hiç kapanmadan Xp kurabilirsin

Ancak dediğm gibi bu seferde hatalarla boğuşacaksın.

Laptop muhtemelen Vista olarak geldi.Sen en güzeli Win 7 kur driver bile kurmana gerek kalmaz rahat edersin , Hem Xp kadar performans alırsın hemde görsellikten mahrum kalmazsın

Saygılarımla ...

laptop esk makine ikinci el almışlar orjinalinde xp kurulu ne yapacam bilmiyorum sabahtan beri uğraşıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...