Jump to content

Yeni Kurulu Windowsta Virus

ramcho06

Recommended Posts

arkadasımın fLash diskinden bi veri atmıştım ondan bulaşmış olsa gerek.

Mozilla 'da herhangi bi sekme actıgımda adres satırında bi adres olsa bile sekme de baslıksız yazıyor surekli boş sayfa cıkıyor..

Ses iptal olduu

sonra;

Kendiliginden Windows Klasik temasına donuyor

Sürekli Generic Host Processor System 32 hatası vermeye basladı ben anlamadım kafayı yiyecem daha dun format atmama ragmen bunların olması cok can sıkıcı bi durum..Kaspersky'La tarattım 50 'ye yakın virus cıktı..Ama hala var..Kaspersky Rescue DiskLe tarattım boottan Cd'yle yine olmadı napmam lazım bi yardımcı olursanız cok sevinirim

modifiye bir işletim sistemi mi kurdun

yada bazı katılımsız program-yada patch-leri antivirüs programları virüs olarak algılayabiliyor

şimdi yapman gereken şey;

combofix le tarat bilgisayarını

nerden bulurum deme forumda var

kaspersky kurulum bittikten sonra kurmayı dene yoksa ne var ne yok silmen için uyarır

daha olmazsa çak formatı gitsin....

modifiye bir işletim sistemi mi kurdun

yada bazı katılımsız program-yada patch-leri antivirüs programları virüs olarak algılayabiliyor

şimdi yapman gereken şey;

combofix le tarat bilgisayarını

nerden bulurum deme forumda var

kaspersky kurulum bittikten sonra kurmayı dene yoksa ne var ne yok silmen için uyarır

daha olmazsa çak formatı gitsin....

yok hayır modifiyesiz normaL Windows SP3 kurulu makinede nolur yardımcı olun yaa Kaspersky da suan SVCHOST'a erişmeye calısan bi virusu engeLLiyo surekliii

• 4 hafta sonra ...

arkadaşLar sorunu cözdüm sanırsam..Format atıp .Sırasıyla MoziLLa Chrome kurdum..Hersey NormaL oLarak seyrederken JetAudio 'yu kurdum. Bianda Temam değişti Generic Host Processor Hatası Verdi..Gorev Yoneticisinde normaL şartLarda jetaudio.exe caLısırken bunun yanında jjdrive32.exe adlı ve C:/ RecycLer Dizinine yerLeşmiş bi kac dosya da caLısmaya basLadı..

Kaspersky 'ın vermiş oLdugu Intrusion.Win.MSSQL.worm.Helkern hatası da bununla birLikte cıkmaya basLadı..BiLiyorum beLki cok sacma ama sorun kaynagı JEt Audio..Suan siLdim baska bi Mp3 PLayer kurdum gayet stabiL bi şekiLde caLısıyor biLgisayarım..aynı hatayı aLan arkadasLara yardımcı olabılmısımdır umarım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...