Jump to content

Ttnet In 8mb Lik Tarifesine Dün Geçirdiler Bu Ne?

abdulhey_

Recommended Posts

dün akşam saatlerinde ttnet müşteri hizmetleri cebimi aradı ve beni 8 mb lik hızdaki tarifeye geçirdi 2 tl fazla ödeme koşulu ile. yav bu sörf hızınımı arttırıyor yoksa download hızınımı? sanki hiç bi şey değişmedi gibi demin denedim download hızı 50 kb/sn de sürünüyor. hatta müşteri hizmetlerini arayıp sordum bile download hızlancak dedi ee nerde hani? biraz bilgi verirmisiniz?

Biri şaka yapmışda olabilir valla ;) Airties programını yükle sana hızını göstersin. Yada vereceğim linke girip sana uygun olanları seçip test ettir. Çıkan sonuç hala eski internetindeki gibi ise müşteri hizmetleri ara. Derim bence

8 mbit olcak diye bişey yok 8 mbit e kadar çıkabiliyor duruma göre değişiyor bunu araştırdım yani boş boşuna diyebilirim neden derseniz 4 GB aştıktan sonra hız yarıya düşüyor ne anladım ben bundan 8 mbit sınırsız ise adı üstünde sınırsız ama 15 GB aştıktan sonra tarife değişiyor... ne iş anlamadım yani TT Net ten hayır gelmez öteki Markalardanda gelmez hepsi TT NEtin Alt Yapısında bi tane Alt Yapısı TTNet Olmayan Çıksın Anından Geçiş Yapacam.

50 kb/sn de sürünüyor. DİYOSUN da bende de rabid den üçretsizde 50 kb/sn de sürünüyor. iniyor hemen hemen üçretli indirdiyim de 800/700 hızla ini yor ben de aramıstım müsteri hizmetlerini

böyle bişidir senin kide net hızını artırman yetmiyor maleseft rabit gibi yerlerden indirme yaptıyında sınırlı iniyor üçretli kulandıyın da hızlı kulana biliyorsun.. ben üçeret lide 700 den aşağı inmiyor yani?????

50 kb/sn de sürünüyor. DİYOSUN da bende de rabid den üçretsizde 50 kb/sn de sürünüyor. iniyor hemen hemen üçretli indirdiyim de 800/700 hızla ini yor ben de aramıstım müsteri hizmetlerini

böyle bişidir senin kide net hızını artırman yetmiyor maleseft rabit gibi yerlerden indirme yaptıyında sınırlı iniyor üçretli kulandıyın da hızlı kulana biliyorsun.. ben üçeret lide 700 den aşağı inmiyor yani?????

Benimde dün akşamdan beri premium olmasına rağmen download 50 kb lara düştü. Şu ttnet'ten kurtulma çaresini bir bulabilsek.

Benimde dün akşamdan beri premium olmasına rağmen download 50 kb lara düştü. Şu ttnet'ten kurtulma çaresini bir bulabilsek.

düzelir saten 1 ay hep sorun oluyor en fazla 1 ay sorun olur düzelir bide bulunduyun yere baylı evin tesisatına da baylı ne alaka dersen yan komsum aldı 8 durmadan kopuyodu net müsteri hizmetini aryayaya kafayı yemisti en sonun da evin tesisatı uygun deyilmis dediler ve baya bi uyrastı 2 indirdi???

gençler bakın speedtest.ttnet.tr de test ettiğimde download hızı 625 kb/sn upluad hızı 77kb/sn gösterdi. rapid linkinde deneyemedim nedenini bilirsiniz "boş slot yok"muş. mediafire linkinde dediğim gibi yine 50 kb/sn ile indiriyor. dediklerinizide yaptım moedemi komple elektiriğini kestim kapatıp açtım yine aynı. böyle işmi olur be iyice canım sıkılmaya başladı ha. la madem bi şey değişmicek ne diye arayıp 2 tl de geçiriyonuz. iyi olur dedik geçtik hemen. Allahtan 2 yıllık üç ay indirim kamanyasını bari tahahüt etmedim. ee yerim ben böyle hizmeti ya. ne yapcam şimdi yeniden eski tarifeyemi döncem üf be demeyim diyom bu memlekette yaşanmaz kardeşim ya!!!

Hocam hemen sinirlenmenize gerek yok..İnternet hızınız yükselmiş.Yaptığınız testte görülüyor.Mediafire'dan tam gaz download edeceksiniz diye birşey yok..Bunu ya Rapid Premium ile anlayabilirsiniz yada Airties Hizmet Programını kurup görebilirsiniz..İndirme hızınız 50 kb/sn'yi geçmiyorsa bunun doğrudan internet hızınızla alakası olmayabilir.İndirdiğiniz serverdan kaynaklıdır büyük ihtimal..

ben bu konu ile müş hizmetleriyle görüştüm internet hızınız 8 mbite olmuyor 8 mbite kadar ulaşıyor ayrıca okadar denedim sadece rapidshareden 200 300 kb/sn ila indirme yapıyor bu dahada artabiliyor ve azalabiliyor mesela şimdi depozitofiles tan indiriyorum 50kb/ sn ile indiriyor :)

Bende gectim max. 4096 geldi hersey birbirine girdi sürekli kopmalar download yapamamalar anlıyacagınız tüm olumsuzluklar.Ttnet müşteri hizmetlerini aradım bildirdim baglı oldugum santralle ilgili oldugunu söylediler.Yarım saat sonra baglı oldugum santralden aradılar hızımı 2048 e düşürdüler max download hızı olarak 270 kb/s gördüm.Ama anlamsız ayı doldurunca yeniden 1024 edönecegim.

Bende gectim max. 4096 geldi hersey birbirine girdi sürekli kopmalar download yapamamalar anlıyacagınız tüm olumsuzluklar.Ttnet müşteri hizmetlerini aradım bildirdim baglı oldugum santralle ilgili oldugunu söylediler.Yarım saat sonra baglı oldugum santralden aradılar hızımı 2048 e düşürdüler max download hızı olarak 270 kb/s gördüm.Ama anlamsız ayı doldurunca yeniden 1024 edönecegim.

Dönemen ki :)

Ancak 2048 limitsize dönersin :)

Fiyatın daha altındaki fiyatlı tarifeye geçiş malesef yok :(

Bi sor yine istersen :)

Dönemen ki :)

Ancak 2048 limitsize dönersin :)

Fiyatın daha altındaki fiyatlı tarifeye geçiş malesef yok :(

Bi sor yine istersen :)

doğru söylüyosun bende 2 mbit e geçmek zorunda kladım çok serefsiz bu ttnet ya

Rapidden 50 kb ile çeken arkadaşım.Artık rapid Premiumlara daha iyiçalışıyor ve serverlar dolu oldugundan free kullanıcalara genel olarak 50 kb ile hız veriyor vede dolu oluyor genelde.Ondan takma artık.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...