Jump to content

Hdd Bölüm Biçimlendirilemiyor

Mytolocia

Recommended Posts

Elimde 320 lik bir hdd var. 2 ye bölmüştüm uzun zamandır kullanıyordum. Xp deyken bir sorun yoktu . Win 7 ye tekrar geçiş yapınca d kısmını görmedi bende tekrar Xp kurdum . Gördü ve içindeki dosyalarımı ne olur ne olmaz diye başka bir hdd ye attım ve biçimlendirmeye çalıştım. Aldıgım hata Windows biçimlendirmeyi tamamlayamadı.gibi bir hata.

Acaba virüs ile mi alakalı anlayamdım

Win 7 de Bilgisayrım kısmında zaten görmüyor. Aygıt yöneticisnden bakıyorum hdd nin özelliklerine.Defragger ile denedim o bzouk olan bölümü görmüyor sanki tek bölümlü gibi gözküyor . Nasıl düzeltebilirim acaba fikri olan ....

headhunterxxxav kardeşim hd yi komle simediysen yerel disk D görmemesini imkan yok yok komle silip yeniden bölümleme yabtınsa ilk formatta görmüyor eger yerel disk D boşsa bir xp cdisi tak format atar gibi D seç formata geç ama ilk sarı çubuk biter bitmez 2 inciye geçmeden hemen reset at D gelir

Sorunu kendimce çözdüm. Win 7 de Bilgisayarım yönetim e sağ tıkladım . Depolama araçları orda diğer kısmı gösteriyordu bölümü sildim tekrar biçimlendirdim. D yi bilgisyarımda gösterdi fakat ilk önce yol bulunamıyor dedi. Aynı işlemi 2ci kere yaptım oldu .

İlginiz için Teşekkürler Konu kapatılabilir boşuna kirlilik olmasın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...