Jump to content

Dvd Yazıcı

gezegen1

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar, dvd mi 1 sene önce aldım.önceleri yazıyordu fakat formattan sonramıdır nedir uzun zamandır yazmıyor.başka bilgisayarda yazıyor,benim bilgisayara takıyorum yazmıyor. neden anlamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.tşk

Senin anlatımın İstanbul da herhangib birine Sarı Çizmeli Mehmet Ağa kim diye soru sormaya benziyor.dvd markan bedir.Sata mı pata mı?İşletim sistemin nedir?Aygıt yöneticisinden görüyor mu sistem?Biostan görünüyor mu?Bunlaral ilgili bilgi vermelisiniz.Saygılarımla

HL-DT-ST-DVD-RAM GSA-H55N (LG MARKA)dvd im ne cd nede dvd yazmıyor.sadece okuma yapıyor.lütfen arkadaşlar .

GSA-H55N Firmware Güncelleyin: v1.06 Boyut: 924 KBytes Eklenme: 2009-04-25

Nero ile yazım testi yapın sorun olursa logu paylaşın.

İyi Forumlar,

edit

GMA-4082N ilgili firmware güncellemesi

Please register to see this content.

Lütfen indirdiginiz dosyaları virüs testinden geçiriniz ve firmware güncelemesini yarıda kesmeyiniz.

İyi Forumlar,

DVD yazıcı slimtype, yani laptop için, o yüzden master slave ayarı gerek yok, sistem dvd yazıcıyı görüyor lakin dediğim gibi bir türlü yazma yok. Okuması biraz sabırla uzun süre sonra oluyor, diski kontrol edip ne tür disk olduğunu buluncaya kadar en az bi 30 saniye geçiyor, ondan sonra okuma başlıyor, bazen diski çıkar-tak yapınca okuyor. Bu söküp temizlemek gibi ince işler elimden iyi gelir, laptop'un sökülebilir tüm parçalarını söküp 2 ayda bir zaten temizlik yapıyorum, en son açtığımda da zaten dvd yazıcıdan ümidi kesitğim için onu da parçalara ayırıp lazerine kadar sildim temizledim ama değişen bişey yok. Yani "beni yenileyin" diyor yazıcı ;) ilginiz için tekrar teşekkürler.

DVD yazıcı slimtype, yani laptop için, o yüzden master slave ayarı gerek yok, sistem dvd yazıcıyı görüyor lakin dediğim gibi bir türlü yazma yok. Okuması biraz sabırla uzun süre sonra oluyor, diski kontrol edip ne tür disk olduğunu buluncaya kadar en az bi 30 saniye geçiyor, ondan sonra okuma başlıyor, bazen diski çıkar-tak yapınca okuyor. Bu söküp temizlemek gibi ince işler elimden iyi gelir, laptop'un sökülebilir tüm parçalarını söküp 2 ayda bir zaten temizlik yapıyorum, en son açtığımda da zaten dvd yazıcıdan ümidi kesitğim için onu da parçalara ayırıp lazerine kadar sildim temizledim ama değişen bişey yok. Yani "beni yenileyin" diyor yazıcı ;) ilginiz için tekrar teşekkürler.

Anladım, Umarım @gezegen1 arkadaşımız da sorunu çözmüştür.

sorunu çözemedim fakat format attım.benim dvd nin sorunu benim bilgisayarda yazma yapmıyor.okuyor fakat yazmıyor.başka bilgisayarda denedim yazma yapıyor.kendi bilgisayarımada phılıps marka dvd takıp yazma yaptırdım yazıyor.valla anlamadım.dvdim başka bilgisayarda yazıyor kendi bilgisayarımda yazmıyor.ilginize teşekkür ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...