Jump to content

Limitsiz Internet ?

Serhaty94

Recommended Posts

Arkadaşlar şimdi limitsiz internette paralı sitelere falan giriyoruz ya yada müzik dinliyoruz yada video dinliyoruz veyaa bunları indiiyoruz. Yani bunları yaparken ek fatura gelmiyor dime. Çoğu kişi bana örneğin her ay diyelim ki 30TL ödüyom. Sınırsız (kota geçme sorunu yok)30TL'yi ama geçer diyorlar.

bilgisi olan var mı?

Bilgileriniz için teşekkür ederim içim rahatlamış oldu. Bu arada TTNET 8 Mgps kullanıyorum. 29TL (daha 3.hafta fatura gelmeden heyecan basmış-tı.)

o zaman sen 4gb kotalı 8 mbps hızıında net paketi almışsın bence iyi deil

git 45 lira olanınkinden al..

arkadaslar az once ttnet ın ana sayfasından baktım ıkı tur hızlı paket var arkadas sanırm hızlı ınternetle tanıs kampanyasından abone olmussa ilk 6 ay 29,99 limitsiz kullanacak ama mevcut abone hızını yukseltmısse hızını katla kampanyası var fiyatı ise 49 lira ... gerekli bilgiler orada mevcut saygılarımla...

O tarifeler her yerde olsa tadından yenmez. Çok kısıtlı yerlere dağıtılıyor.

# nkara'da

Batıkent, Bilkent, Çankaya, Çayyolu, Eryaman, Etimesgut, Oran, Söğütözü-Çukurambar, Yenimahalle

# İstanbul'da

Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçeşehir, Başakşehir, Beykoz, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Esenyurt, Halkalı, İçerenköy, Kemerburgaz, Maltepe, Maslak, Pendik, Samandıra, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Taşdelen, Topkapı, Yakuplu

# İzmir'de

Buca, 75.Yıl, Gaziemir, Kuzey Mavişehir, Mavişehir, Narlıdere

# Bursa'da

Nilüfer - Özlüce, Yeşilşehir

# Kocaeli'de

Körfez

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...