Jump to content

Antivirüsle Ilgili

marduk00

Recommended Posts

arkadaşlar pcye format attım bilgisayar kapanışta 2 saniyede filan kapanıyor yani bayağa j-hızlandı böyle en az kasan antivirüslerden hangisini tavsiye edersiniz şimdi hiç antivirüs programı yüklemeden olmaz şimdilik avira veya eset nod32 kurmayı düşünüyorum daha bildiğiniz kasmayan sağlam av programı varsa tavsiye ettiğiniz yazarsanız sevinirim

Sağlamlık konusunda şu an için, AntiVir ve Kaspersky den başkasını önermem.. Sadece ihtiyaç olduğunda güvenmediğin bir işle ilgilenirken açarsın antivirüsü o zaman normal kullanımda kasma yaşamazsın,, ben şahsen öyle yapıyorum çok düşük miktarda ram harcıyor ama olsun,, bazı durumlarda kasma olabiliyor..

Sağlamlık konusunda şu an için, AntiVir ve Kaspersky den başkasını önermem.. Sadece ihtiyaç olduğunda güvenmediğin bir işle ilgilenirken açarsın antivirüsü o zaman normal kullanımda kasma yaşamazsın,, ben şahsen öyle yapıyorum çok düşük miktarda ram harcıyor ama olsun,, bazı durumlarda kasma olabiliyor..

sen hangisini kullanıyosun

sen hangisini kullanıyosun

Kaspersky'ye 2009dan beri güveniyorum 2009da InternetSecurity yi sevmiyordum ama 2010 sürümünde Hem InternetSecurity hem de AntiVirus yazılımları mükemmel,,,, forumda katılımsızı veya normal kurulum olarak bulabilirsin..

Kingsoft Internet Security 2009 yeni bir yazılım olmasına rağmen benden tam not aldı..ayrıca 6 aylık kullanm ücretsiz frewall+antispyware yanında ücretsiz ve ne eset nede kaspersky bu yazılımlar sistemi yormaktan başka bişey yapmıyorlar....Kingsoft Internet Security 2009 denemeni tavsiye ederim...

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...