Jump to content

Almanya Minare Yasağı Anketi - Oy Verebilirsiniz

bozkurt.hilal

Recommended Posts

arkadaşlar almanyada NTV wep sitesi bir anket açmış anket konusu almanyadaki camii'lere minare yapılmasın ?

ankette evet hayır seçenegi mevcut malesef evet seçenegi %60'ı bulmuş tüm müslüman kardeşlerimizi bu anklette katılarak camilerimize almanyadaki camiilerimize destek vermelerini rica ediyorum

Nein yazan seçenegi işaretliyerek ankette oyumuzu kullanalım

Sitenin Link'i http://www.n-tv.de/politik/Diskussion-in-Deutschland-article619453.html

Arkadaşlar bildiğiniz üzere almanya ve isviçrede güya adamlarının dini inançlarını zedelediği için camilerimizin minarelerinin kaldırılması için siyasi bir çalışma yapılıyor, bende buna karşılık türkiyedeki tüm kiliselerin tepelerindeki haç işaretinin ve çanlarının kaldırılması için insan hakları mahkemesine başvuruda bulunmak istiyorum ve imza topluyorum, fakat bu mahkemeye nasıl başvurabilirim bilmiyorum aranızda avukat veya hukuk okuyan birileri varsa bana yardımcı olursa sevinirim.

ALLAH razi olsun kardes inanki cok iyi düsünüp faydali bir habere elatmissin ben diyorumki bilenler ,bilmeyenlere bir sekilde haberdar etsinler en azindan kayitli oldugumuz forumlari bilgilendirelim tesekkürler ayrica su an itibariyle oranlar söyle.

ja 31%

nein 69%

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...