Jump to content

Opera Da Yaşadığım İki Sorun

YAGMURADAM

Recommended Posts

Değerli arkadaşlarım ben operada iki sorun yaşıyorum.

1.Opera da exe uzantılı bir dosya indirdiğimde bunu zip olarak indiriyor.Gidip uzantısını tekrar exe olarak yapmam gerekiyor.Bunu nasıl düzeltebilirim

2.Bu durumu az önce yaşadım.Diyelim ki bir mesaj yazdım.Mesajın ortasından veya herhangibi bir kısmından kelimeyi düzeltmek istediğimde o kelimenin arasına harf yazdığımda bir sonraki harfi siliyor.Bunu bazen office 2003-2007 deyaşıyorum.Bu sorunu nasıl düzeltirim.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Saygılarımla

Öncelikle Merhabalar.

Ben ne demek istediğini şahsen anlamadım.Ayrıca resimli anlatım yapsaydın,çok daha iyi olabilirdi.

Valla gayet güzel anlatmış :D

Opera'da o sorunu bazen bende yaşıyorum ama numlock kapalıyken yazı yazmaya kalktığımda aktif oluyor. Nerden aktif olup nerden kapanıyor bilmiyorum. Word'de alt çubukta ÜYZ'nin üzerine tıklayınca pasit oluyordu ;)

Diğer sorun daha önceleri de var mıydı ? Yeni mi oldu ?

Clonezilla diye bir karın ağrısı program indirdim.Norton ghost gibi yedek alıyormuş güya.Sanal xp de Clonezilla iso dosyasını diske yazdırıp deniyordum.İyi birşeyse paylaşşayım dedim.Dos ekranına düşünce mecruben Enter OK butonlarına basmam gerekiyordu.Bunu yapunca virtual pc sanal-gerçek arasında fare gidişini durduruyor.Ve Numlock açıksa kapanıyor.O sırada olmuş olmalı.İnsert tuşu ve word deki ÜYZ seçeneğine göre bu hata oluşuyormuş.Öğrendiğim iyi oldu.Bu arad clonezilla berbat ötesi birşey.Durup duruken bir cd den oldum.Saygılarımla

8 Senedir bii fiiil opera kullanmakdayım ama bende şöyle bir sorun yaşamakdayım diyelim bir kelime kopyaladım

örnek "Clonezilla diye bir karın ağrısı program indirdim.Norton ghost gibi yedek alıyormuş güya." diğer sayfaya gidip bunu yapıştıracağımda bir kısmını alıyor örnek "Clonezilla diye "

uyuz oluyorum herşey iyi güzel aama sorunum bu şekilde her sürümünü çektiğimde kendi kendime diyiyorum umarım bu surumunde bu sorun yokdur dıye kendılerıne 2-3 sene önce mailde attım :) mozillada boşlukları doldurmak için bir plug. falan varmı acaba ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...