Jump to content

Google Earth Programından İlginç Yerler!

Cyph3r

Recommended Posts

Google Earth programında ortaya çıkan ilginç görüntüler. Bazıları gerçekten şaşırtıcı ama 6:30 saniyedeki pes dedirtecek cinsten :clapping: Tabi yanlış görmediysem ;)

http://video.yahoo.com/watch/3721434/10229962[/CODE]

İlginç yerler varmış. Sanki bir yerde FireFox logosu gördüm. Dikkatlice baktım çok benziyor. Doğruluğuna pek inanmıyorum ama yine de güzelmiş. Teşekkürler paylaşımın için.

Kardeş özellikle birkaç tanesini baktım gerçekten var. Sen söyleyince dikkatimi çekti onuda zorda olsa buldum ve gerçekten taralada bir firefox logosu var. Manyağın biri yapmış demekki. Hatta yanında arabalarla bir uçak var. Tahminim iş üstündeydiler ;):clapping: Bakmak isteyenler için işte koordinatlar

45° 7'25.48"N
123° 6'49.55"W[/CODE]

Kardeş özellikle birkaç tanesini baktım gerçekten var. Sen söyleyince dikkatimi çekti onuda zorda olsa buldum ve gerçekten taralada bir firefox logosu var. Manyağın biri yapmış demekki. Hatta yanında arabalarla bir uçak var. Tahminim iş üstündeydiler ;):clapping: Bakmak isteyenler için işte koordinatlar

45° 7'25.48"N
123° 6'49.55"W[/CODE]

programda git diye yazan yere mozilla firefox (oregon falan yazıyor) yaz bence daha kolay...:clapping:

sanki değil o bildiğimiz firefox duu ;)

Hangi manyağın aklına geldi acaba onu oraya çizmek :clapping: :clapping:

Kardeş özellikle birkaç tanesini baktım gerçekten var. Sen söyleyince dikkatimi çekti onuda zorda olsa buldum ve gerçekten taralada bir firefox logosu var. Manyağın biri yapmış demekki. Hatta yanında arabalarla bir uçak var. Tahminim iş üstündeydiler :clapping: :clapping: Bakmak isteyenler için işte koordinatlar

45° 7'25.48"N
123° 6'49.55"W[/CODE]

Ben de buralara bir opera mı yapsam :D Bursa Yıldırım Zümrütevlerde oturuyom. Burda süper bir yer var. Kocaman bir logo yapmama yetecek kadar :D Varmı buralardan birileri ? Gelsinler biz de bursamıza yapalım kocaman bir tane logo. Ya da opera yerine biz bir timsah yapalım. Bursamızın simgesi ne de olsa :) Sonra hemen koordinatları veririz :D

• 1 ay sonra...
İlginç yerler varmış. Sanki bir yerde FireFox logosu gördüm. Dikkatlice baktım çok benziyor. Doğruluğuna pek inanmıyorum ama yine de güzelmiş. Teşekkürler paylaşımın için.

Bunları bulmak için epey bi uğraşmış olmalılar.

2567c7a.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...