Jump to content

Hp 530 Win7 Activasyon

haruny

Recommended Posts

Buyur kardeşim içinde anlatımı da var. (neti kes, uac yi kapat, dosyaya sağ tıkla yönetici olarak çalıştır. bunları kesin yap) bende de HP var bunla aktifleştirebiliyorum.

not: crack ilk paylaşan ulubeydir. ben sadece upload ettim ;)

edit: linki unutmusum özür dilerim buyrun:

Please register to see this content.

bbotun biso emulatoru yemez ya bios mod yada wow deniycen modlu biosunu yollayabilirm istersen 530 un elimde var op orj win7 w kavuşurusn satın almış gibi.

burdan 530 olanı indir sağlam biostur eleman güvenbilir 7300 yaptım bende..

Buyur kardeşim içinde anlatımı da var. (neti kes, uac yi kapat, dosyaya sağ tıkla yönetici olarak çalıştır. bunları kesin yap) bende de HP var bunla aktifleştirebiliyorum.

not: crack ilk paylaşan ulubeydir. ben sadece upload ettim ;)

kardeşim ben linki göremiyorum.

bbotun biso emulatoru yemez ya bios mod yada wow deniycen modlu biosunu yollayabilirm istersen 530 un elimde var op orj win7 w kavuşurusn satın almış gibi.

burdan 530 olanı indir sağlam biostur eleman güvenbilir 7300 yaptım bende..

deneyeyim bi

özür dilerim valla ilk defa oluyor ;) linki kopyaladım denedim ama yapıştırmamışım

tekrardan kusura bakma yogunum bu aralar unutmusum :clapping:

sağol kardeş olacak galiba bide sana zahmet olcak ama bide uac ı nasıl kapatacağını söylesen vallaha çok dua edecem sana

sağol kardeş olacak galiba bide sana zahmet olcak ama bide uac ı nasıl kapatacağını söylesen vallaha çok dua edecem sana

o makine loder yemez boşu boşuna uğraşma acemelik var heralde dediğim konuyu iyi oku biosu yaptıysan slic 2.1 e donmuştur slicdumla bak diyoruz kardeşş

o makine loder yemez boşu boşuna uğraşma acemelik var heralde dediğim konuyu iyi oku biosu yaptıysan slic 2.1 e donmuştur slicdumla bak diyoruz kardeşş

acemilik varsa adam nasıl yapacak bios modu. sanki çok basit bişey sana göre öyledir ama. tehlikeli iş zatende hata yaparsa pc uçar...

acemilik varsa adam nasıl yapacak bios modu. sanki çok basit bişey sana göre öyledir ama. tehlikeli iş zatende hata yaparsa pc uçar...

bu exe modunda yani bebek oyuncağı kadar basit bazı modellerde windows üzerinden yapıcak konumu düzgün okusun yeter risk yok denecek kadar az..flsh tuşuna basacak okadar bekliyecek..loaderlar hp lerde yemiyo zaten ...

bu exe modunda yani bebek oyuncağı kadar basit bazı modellerde windows üzerinden yapıcak konumu düzgün okusun yeter risk yok denecek kadar az..flsh tuşuna basacak okadar bekliyecek..loaderlar hp lerde yemiyo zaten ...

benim Hp de yemiyordu vistayı aktifleştirememiştim bi crack çıktı karşıma oldu sonra.

win7 ye geçtim yine aktif olmuyordu bu verdiğim crack'ı denedim oldu. fan sesi susmuyordu win7 de bide oyunlarda kasıyordu onun için xp kullanıyorum şimdi.

yani diyeceğim o ki Hp yemez diye bişey yok yer bi şekilde ;)

kardeş acemilik yokda bazen böyle ufak biş şeyde takılıyo insan.

ikinizdende allah razı olsun istanbul 82 nin dediği bios olaynı yapmadan önce okan 42 nin verdiği loader çalışmıyodu.önce istanbul82 nin bios olayınmı yaptım sonra okan 42 nin verdiği loader çalıştı.okan42 nin verdiği loaderden başka loaderde işe yaramıyordu.neti uacı kapatmadan crackladı her ikinizide minnertarım.allah razı olsun

kardeş acemilik yokda bazen böyle ufak biş şeyde takılıyo insan.

ikinizdende allah razı olsun istanbul 82 nin dediği bios olaynı yapmadan önce okan 42 nin verdiği loader çalışmıyodu.önce istanbul82 nin bios olayınmı yaptım sonra okan 42 nin verdiği loader çalıştı.neti uacı kapatmadan crackladı her ikinizide minnertarım.allah razı olsun

creclenmedi bios mod diğer unsurları gerçekleşti key ve sertifika giridi sisteme okadar biosunda slic 2.1 e donduğu için aktivasyon gerçekleşti bootuna fix atarak loader artıklarındada kurulabilirisn saygılar..tamamen orj win 7 in oldu diğer formatlarda sadece key ver sertifika gircen okdar crağe ihtiyaç yok okey!

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=102545

sadece adım2 yi yapcan bundan sonra okey! diğer formatlarda yani!

başatan beri konuyu oku dedim okumayıp kafan hala crackteydi ;)

acemi sayılabilcek bi arkadşında bios mod yapabilceğine şahit olduk !

neyse ben burda kimseye kendimi ispatlamak veya ben profosyenelim ustayım diye hava atmaya ihtiyacım yok .benim herkese herkesin bana herkesin herkese yaptığı yardımlaşmayı sende bana yaptın allah razı olsun .senin güzel kalbin kırılmasın acemi değilde kör kütük cahil olayım sende usta mühendis ol yeterki senin kalbin kırılmasın.tamam kardeş tatmin oldunmu.

lütfen bu yazdıklarımdan kötü veya art niyet çıkarma bunları senin güzel kalbin kırılmasın diye yazdım .allah razı olsun.

• 1 ay sonra...

arkadaşlar hepinizden Allah Razı Olsun dualarım sizinle saatlerce uğraştım uğraştım yapamadım 4 kez format atmak zorunda kaldım sonra derin bir araştırmaya girdim ve sizleri zorda olsa buldum artık bende aktif etmeyi başardım hp 530'da

1)

2)

olay tamamdır :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...