Jump to content

Kopyalama Yaparken Ses Kasması

SharqTreTurN

Recommended Posts

eğer sorunun çözülmediyse sorun şundan kaynaklanıyor

bilgisayarım sağ tık yönet

aygıt yöneticisi

ıde ata/atapi denetleyiciler

birincil e tıkla ve aç

gelişmiş sekmesine geç

pio yazıyormu bak

ikinci alttaki birincil e tıkla pio yazıyormu bak sırayla hepsine bak pio yazan varsa

çift tıklayarak açtığın pencereyi kapat ve pio olana sağ tık yapıp kaldır de

çıkan uyarıları evet olarak cevaplayıp yeniden başlatma isterse başlat başlattığında yada başlatma istemezde aygıtı kaldırırsa

ıde atapi denetleyiciler e sağ tıkla ve donanım değişkenliklerini tara de sorunun çözülmüş olması lazım

sebebi ise cd dvd artık ne kullanıyorsan makina olarak çizik ve ya kirli cd dvd takmışsın buı yüzden seste kasma veya yavaşlamalara neden olur

Bu sorunu bende yaşamıştım Dvd-R değiştirdim düzeldi sanırm optiqi bozulmuş. şimdi bir sorunum war . bilgisayarı normal bi şekilde kullanıyorum müzikte açık oluyor müzik dinliyorum fakat masaüstüne gelip yenile tuşuna basınca bi kasılma oluyor gıcırtı gibi bi ses. bunun çözümü warmı acaba ?

Bu sorunu bende yaşamıştım Dvd-R değiştirdim düzeldi sanırm optiqi bozulmuş. şimdi bir sorunum war . bilgisayarı normal bi şekilde kullanıyorum müzikte açık oluyor müzik dinliyorum fakat masaüstüne gelip yenile tuşuna basınca bi kasılma oluyor gıcırtı gibi bi ses. bunun çözümü warmı acaba ?

Sevgili dostum combofix bir dene istersen

Umarım düzelir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...