Jump to content

Sıralama Nasıl Olmalı

heptagram

Recommended Posts

arkadaşlar forum süper.hazırlayanlara ve emeği geçenlere tşkler.

okadar konu okadar çok yorum var ki iyice kafam karıştı bu yüzden sorumu doğru yerde sorduğumu umarak yardımlarınızı bekliyorum

elimde xpsp3 cdsi var

bütün güncellemeleri indirdim bugün itibari ile

yapmak istediğim cdye ie8+wmp11+Net FrameWorkları entegre etmek istiyorum nasıl bir sıralama ile yapmam lazım

ie8 ve wmp11 hfslip ile entegre ediliyor mu?

ediliyorsa hfslip in içindeki hangi klasörlere atacağım

kimi HF ye at kimi HFSVCPACK_SW1 at diyor kafam karıştı

forumda okuduğum kadarı ile yapabilen var yapamayan var ie8 hfslip ile.

entegre işlemini yaparken ie8+wmp11 ve güncellemelerini ayırıp geriye kalanları entegre edip , sonra mı ie8+wmp11 ve güncellemelerini

oluşan cdye entegre mi etmemiz gerekiyor.

sen sadıce onlarımı entegre etmek ıstıyorsun? ındırdıgın guncellemeler içinde ie8 ve mplayer 11 var zaten. sadice ek olarak net framework serisinin katılımsızını hfslıp içinde SCVPACK dosyası ıcıne atman. geri kalan guncellemeler varya onların tumunu HF klasörüne atıcaksın. klasör klasör degil ha hepsını klasörlerden cıkar oyle at HF klasörüne oke. sonra yap guncellemeni. ha unutma SOURCE klasörüne sp3 dosyalarını atıcaksın

hfslip ile BÜTÜN güncellemeleri - ie8 ve wmp11 dahil - entegre ediceksin.başka bi ekstrası yok bunun.

.Net framework için ise addon kullanacaksın.Forumda okuduysan harbiden ben yapabilenlerdenimdir haberin olsun..

Ayrıca;

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=47812[/CODE]

ve,

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=101877[/CODE]

konularına DİKKATLİCE göz atmanı tavsiye ederim.inceleyip okuduktan sonra bütün sorularının elbet bir cevabı vardı :)

+ olarak birşey daha sormak istiyorum

hfslip'i sitesinden indiridm birde buradan indirdim

birinin ismi hfslip birinin ismi HFslip_Soft

birinde hf klasörü vs var diğerinde yok

farkları nedir.

hangisini kullanayım kendim klasör oluşturup HFslip mi

yoksa HFslip_Soft mi

arkadaşlar konuyu açmamdaki neden sıralamada ve ya bir yerde hata yapıp yapmadığımı öğrenmek içindi

verdiğiniz linkleri zaten incelemiştim

ama sorunum hala devam ediyor

msdn sürümü olan xpsp3 cdsi var

HFslip_Soft programının içinde HF yazan klasör içerisine bütün güncellemeleri atıyorum(ie8+wmp11.exeler dahil güncellemeleri ile)

SOURCE klasörünün içerisine msdn orjinali kopyalıyorum

entegre sonucunda oluşan SOURCESS klasörünün içerisindekileri nlite ile cdye yazıyorum.(sadece nlite ile cdye yazıyorum başka hiçbir oynama yapmadan.)

ama hata aynı hata

''ie8props.propdesc kopyalama hatası''dosya kopyalanamıyor

nerede bir eksik ve ya hata yapıyorum yardımcı olabilir misiniz.forumda okumadığım yazı kalmadı ve kafam iyice sulandı.

benim sorunum wm11 değil ki

ie8 kurulum sırasında dosyaları kopyalamaya başladığında hata veriyor ve kurulum dvm etmiyor.

ie8props.propdesc hatası veriyor.

sitede bulunan 29haziran isimli dosyayı indirdim onu kullandım yine aynı hatayı veriyor.

artık denemediğim yol kalmadı her yazılanı yaptım.utanmasam soruın benden kaynaklanmıyor dicem ama dilim varmıyor.

her yazılanı yaptım ama olmuyor

Tavsiyem,

HFSlip paketini tamamen bilgisayarından sil,yenisini indir.Sitede emre90'ın sanırım kasım güncel paketi var onu indir ve HFSlip'i güncelle,sonra eksik güncellemeler varsa microsoft'un sitesinden indir ve paketini en güncel haline getir ve elinde tertemiz bi HFSlip paketi olsun..En temiz çözüm bu olur sanırım

dostum cvbın için tşkler.

ama

ilk mesajıma bakarsan zaten bugün itibari ile bütün güncellemeleri indirdiğimi söylemiştim.

bilgisayar güncelleme kaynıyor

her güncelleme 3 tane var neredeyse.

ie8 den hep aynı hatayı alıyorum

microsoftun siteden indirdim aynı

sitede bulunan kullanıcıların hazırladığı paketleri indiridm aynı

artık ne yapacamı şaşırdım

arkadaşlar hepinize tşkler ilgi ve alakanızdan dolayı..

ben bu işi yapacam :unsure: ama fazla okumaktan forumda dolaşmaktan artık okuduklarım vs birbirine girdi kafamda.

1-2 gün reset atıyorum kendime kafa boşalsın.

sonra tekrar deneyeceğim.

sadece ufak bir kaç detay sormak istiyorum

hangi hfslip i kullanmalıyım fark eder mi?

elimde 3 tane var

+ orjinal sitesinden indirdiğim , HFslip_Soft ve Hfslip_Haz2009 ? hangisi

+ msdn sp3-tr sürümü var elimde.hiç birşeyi ile oynanmamış cd ile kurulumu yapıyorum

microsoftun güncelleme sitesinde ilk etapta yüksek öncelikli güncelleme 57 adet çıkıyor

hepsini HF klasörüne atıyorum...(wmp11'i entegre etmiyorum.bir kurtulursam ie8 sorunundan onu WMP11Slipstreamer ile yapacağım)

bu güncellemelerin hepsini kullanarak denedim olmadı(57)

deslite siteden indirdiğim 28-11 isaimli dosyadaki (71) dosyayla denedim olmadı

Hfslip_Haz2009 içindeki güncellemelerle denedim olmadı

(SOURCE klasörüne sp3 cdsini kopyalıyorum. entegre sonunda oluşan SOURCESS klasöründeki xpyi cdye yazıyorum..bunuda belirteyim soru sorulmasın)

benim sormak istediğim hangi HFslip sürümünün üzerinde durmam gerektiği.

dur dur

ben sana upload ediyorum bekle

Link:

bunu ındır masa üstüne cıkar Hfslip klasörü var rarın ıcınde oylece tut masa ustune cek.

Sonra bunu indir

Please register to see this content.

guncellemeleri bununla yapıosun demı ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...